Gorkšam pirmie vārti «Reading» sastāvā pret bijušo klubu

Savus pirmos vārtus Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta kluba «Reading» labā trešdien guva Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, bet viņa pārstāvētā vienība Anglijas Līgas kausa mačā uzvarēja latvieša bijušo klubu «Queen Park Rangers» (QPR).

Aizvadītajā Līgas kausa trešās kārtas mačā «Reading» viesos svinēja panākumu ar 3:2 (1:1).

Latviešu centra aizsargs laukumā pavadīja visu spēli, bet 16. minūtē pēc soda sitiena izspēles ar galvu guva savus pirmos vārtus kluba rindās.

Izrādot cieņu pret savu bijušo klubu, Gorkšs atteicās svinēt vārtu guvumu, par ko izpelnījās aplausus no QPR līdzjutējiem.

Pirms Gorkša gūtajiem vārtiem mājiniekus vadībā bija izvirzījis Deivids Hoilets. Otrā puslaika izskaņā francūzis Džibrils Sisē vadībā vēlreiz izvirzīja QPR komandu, tomēr Nikija Šourija un krieva Pāvela Pogrebņaka vārti attiecīgi 76. un 81. minūtē «Reading» komandai dāvāja uzvaru.