Daugavpils «Daugava» spēlē neizšķirti un pietuvojas zelta medaļām (2)

Latvijas virslīgas futbola čempionāta 31. kārtas centrālajā spēlē svētdien kopvērtējuma līderi Daugavpils «Daugava» izbraukumā cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar «Skonto» komandu.

Kaut abām komandām bija vairākas labas iespējas gūt vārtus, mačs noslēdzās bez precīziem sitieniem.

Jāizceļ, ka «Skonto» futbolisti vārtus nav guvuši jau 353 minūtes. Savukārt Daugavpils klubs pēc šīs spēles spēra vēl vienu soli pretī šīs sezonas virslīgas čempionāta zelta medaļām.

Citā spēlē «Metta»/LU komanda izbraukumā izrāva svarīgu neizšķirtu 1:1 (0:0) pret «Jelgavas» futbolistiem, nopelnot vērtīgu punktu cīņā par vietas saglabāšanu spēcīgāko komandu vidū arī nākamajā sezonā.

Mača rezultātu 70. minūtē atklāja mājinieki, kad precīzi sita Oļegs Malašenoks, bet neizšķirtu burtiski spēles pēdējās sekundēs izrāva Māris Savinovs.

Vēl divās šīs kārtas spēlēs šodien «Jūrmalas» futbolisti savu skatītāju priekšā cīnās pret Rīgas «Daugavu», bet pagājušās sezonas čempionvienība «Ventspils» uzņem «Gulbenes» komandu.

Pirmais šīs kārtas mačs notika sestdien, kurā «Liepājas metalurgs» izbraukumā ar 3:0 (1:0) uzvarēja JPFS/FK «Spartaks» komandu.