Rastorgujevs 20 kilometros piecdesmitniekā, zelts Furkādam (6)

BNS

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Nove Mesto, Čehijā, ieņēma 50. vietu pasaules čempionātā 20 kilometru individuālajā distancē, informē organizatori.

Latvijas biatlonists katrā no četrām šautuvēm pieļāva pa vienai kļūdai un finišēja pēc 54 minūtēm un 49,2 sekundēm. Pārējiem Latvijas pārstāvjiem klājās vēl sliktāk - Edgars Piksons ar divām kļūdām šaušanā ieņēma 86. vietu, Rolands Pužulis pieļāva piecas kļūdas un ierindojās 121. vietā, bet Oskars Muižnieks nefinišēja. Sacensībās startēja 135 biatlonisti.

Par uzvarētāju kļuva Martins Furkāds no Francijas, kurš nopelnīja vienu soda minūti un finišēja pēc 49:43,0 minūtēm. No viņa par 23,5 sekundēm atpalika Tims Burks no ASV, bet bronzu ieguva zviedrs Fredriks Lindstrēms, kurš uzvarētājam zaudēja 33,7 sekundes. Rastorgujevs no Furkada atpalika par vairāk kā piecām minūtēm.

Piektdien pasaules čempionātā notiks 4x6 kilometru stafete sievietēm, bet sestdien stafeti aizvadīs vīrieši. Sacensības noslēgsies svētdien ar masu startu.