HK «Rīga» svarīga uzvara par vietu <i>play-off</i> turnīrā (7)

HK «Rīga» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta pēdējās mājas spēļu sērijas pirmajā spēlē šodien tikās pret Voskresenskas «Himik» komandu, kuru pārstāv Latvijas hokejists Kirils Tambijevs.

Uzvaru ar rezultātu 4:1 izcīnīja «rīdzinieki», lai gan spēles sākumā nokļuva zaudētājos ar 0:1. Piektdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Pirmās trešdaļas 4. minūtē Jegors Krivčenko atklāja rezultātu, bet perioda 17. minūtē Artūrs Salija panāca 1:1.

Otrajā trešdaļā tika gūti vieni vārti, kad Salija panāca 2:1, bet mača noslēdzošajā periodā laukuma saimnieki bija precīzi divas reizes. Vispirms 45. minūtē Juris Upītis guva trešos vārtus, bet 52. minūtē Nikolajs Jeļisejevs precīzs bija ceturto reizi.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 84 punktiem 53 spēlēs pakāpās uz astoto vietu, bet «Himik» ar 78 punktiem 55 mačos atrodas 11. vietā.