Jasam piespēle Čehijā, bet Kladno klubam zaudējums

Ar kārtējo rezultativitātes punktu Čehijas augstākās līgas čempionāta spēlē pirmdien izcēlās Latvijas hokeja uzbrucējs Koba Jass, tomēr viņa pārstāvētā Kladno «Rytiri» vienība ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) izbraukumā atzina Prāgas «Slavia» pārākumu.

Jass trešās trešdaļas sākumā palīdzēja komandas biedram Miroslavam Horžavam panākt izlīdzinājumu 1:1, tomēr 46. minūtē Lukašs Zejdls guva uzvaras vārtus «Slavia» vienībai.

Jasam šajā mačā tika fiksēts neitrāls lietderības koeficients.

Šī bija Jasa piektā spēle «Rytiri» komandas rindās. Šajā laikā viņš izcēlies ar diviem gūtajiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Kā ziņots, janvāra beigās Jass «Rytiri» vienībā ieradās uz pārbaudes laiku, bet jau pāris dienu laikā viņš pārliecināja par savu lietderību, noslēdzot sadarbību līdz sezonas beigām. «Rytiri» vienība pieder Čehijas hokeja leģendai Jaromiram Jāgram.

Čempionāta kopvērtējumā pašlaik «Rytiri» ar 74 punktiem 49 spēlēs joprojām atrodas septītajā pozīcijā.