Rastorgujevam 13. vieta iedzīšanā ļauj pirmoreiz kvalificēties masu startam (7)

Pasaules kausa septītajā posmā Norvēģijas galvaspilsētā Oslo šodien iedzīšanas sacensībās vīriešiem 13. vietu ieguva Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs.

Rastorgujevs kopumā šaušanā pieļāva sešas kļūdas, bet sacensību uzvarētājam francūzim Martēnam Furkādam viņš zaudēja divas minūtes un 5,7 sekundes. 13. vietā iedzīšanā ļāvusi Latvijas biatlonistam pirmoreiz karjerā kvalificēties masu startam, kas notiks svētdien.

Otro vietu izcīnīja norvēģis Tarjei Bē, kurš Furkādam zaudēja 27,7 sekundes, bet trešo vietu ieņēma krievs Aleksandrs Loginovs, kurš no uzvarētāja atpalika par 35,5 sekundēm.

Atgādinām, ka ceturtdien sprinta sacensībās Rastorgujevs atkārtoja karjeras labāko sasniegumu Pasaules kausa posmos, izcīnot desmit vietu.