Ar pirmo posmu Katarā sākusies jaunā MX1 sezona (5)

Aizvadītās nedēļas nogalē Katarā sākās 2013. gada pasaules čempionāta jaunā sezona motokrosā, kur sportisti aizvadīja sacīkstes MX1 un MX2 klasēs.

MX1 klasē par uzvarētāju kļuva francūzis Klemāns Dezalē, kurš pirmajā braucienā bija ātrākais, bet otrajā finišēja uzreiz aiz līdera. Otro vietu posmā ieņēma itālis Antonio Kairoli (3. un 1. vieta braucienos), savukārt uz pjedestāla trešā pakāpiena stājās Gatjē Paulins no Francijas (4. un 3. vieta).

Vienīgais Latvijas pārstāvis Augusts Justs kopvērtējumā ierindojās 22. vietā, nesaņemot čempionātā ieskaites punktus.

Tikmēr MX2 klasē abos braucienos uzvarēja Džefrijs Herlings no Nīderlandes, izcīnot pirmo vietu posmā, otrais palika Dīns Feriss no Austrālijas (5. un 2. vieta), bet bronza tika Romeinam Favrē no Francijas, kurš pirmajā braucienā finišēja ceturtais, bet otrajā - trešais.

24. vietā posmā ierindojās latvietis Roberts Justs, netiekot pie ieskaites punktiem.

Nākamais posms norisināsies šīs nedēļas nogalē Taizemē.