«Bruins» bez Daugaviņa zaudē konferences līderiem (3)

NHL regulārā čempionāta spēlē sestdienas vakarā neveiksmi cieta Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas «Bruins» komanda.

Mačā, kurš bija pārcelts Bostonā valdošās nedrošās situācijas dēļ, «Bruins» ar 2:3 atzina Pitsburgas «Penguins» komandas pārākumu, bet latviešu uzbrucējs palika rezervē.

Pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Breds Maršāns, otrajā periodā Jusi Jokinens panāca izlīdzinājumu, bet pēdējā trešdaļā «pingvīniem» uzvaru nodrošināja Džeroms Iginla un Kriss Letangs. Otros vārtus «Bruins» labā Tailers Segvins guva tikai trīs sekundes līdz spēles beigu sirēnai.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Bruins» hokejisti ar 57 punktiem 43 spēlēs saglabāja ceturto vietu.