«VEF Rīga» 1/4 fināla sēriju sāk ar smagu zaudējumu (6)

VTB Vienotās basketbola līgas izslēgšanas spēļu otrās kārtas sēriju šovakar ar zaudējumu sāka Latvijas čempionvienība «VEF Rīga», kas viesos ar 82:103 piekāpās Maskavas apgabala «Himki» komandai.

«VEF Rīga» un Maskavas apgabala «Himki» 82:103 (18:29, 36:47, 53:76). Sērijā 0-1.
Janičenoks 15, Denielss 12, Balus 10, Roulends 10, Bertāns 10, Zavacks 9, Jahovičs 6, Geks 6, Pasečņiks 4; Monja 16, Vjaļcevs 14, Planiničs 12, Fridzons 10, Žukaņenko 10, Deiviss 10.

Jāpiebilst, ka šajā mačā Latvijas čempioniem nevarēja palīdzēt vairāki garie spēlētāji - Kaspars Bērziņš un Antans Kavaļausks ārstē savainojumus, bet ar Džastinu Hemiltonu trešdien tika pārtrauktas līgumattiecības.

Spēles sākumā «Vefiņam» pat izdevās iegūt nelielu pārsvaru, tomēr tad «Himki» pārņēma vadību, kas pirmās ceturtdaļas izskaņā sasniedza jau 13 punktus (29:16). Otrajā ceturtdaļā mājinieki saglabā iegūto pārsvaru, bet trešās ceturtdaļas vidū panāca jau +20 (61:41), radot izšķirošo lūzumu mačā.

Sērijas līdz trim uzvarām otrā spēle notiks jau piektdien turpat, Himkos, bet trešais mačs risināsies svētdien «Arēnā Rīga».