Latvijas basketbolistes pārbaudes spēlē uzvar Nīderlandi

Latvijas sieviešu basketbola izlase, gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram, šodien pārbaudes spēlē Cēsīs ar 62:52 pieveica Nīderlandes valstsvienību.

Latvija un Nīderlande 62:52 (14:12, 30:23, 51:35).
Babkina 16 (3p. - 5/7, 7 kļūdas), Horelika 12, Kārkliņa 11 (5 atl.b., 4 pārtv.b.), Eibele 9, Brumermane 8 (9 atl.b., 4 kļūdas), Krastiņa 3, Liepkalne 2, Rozenberga 1; de Rosa 14 (7 atl.b.), de Kleijna 10.

Lai gan spēles sākumā vadību ieguva nīderlandietis, līdz pirmās ceturtdaļas beigām Latvijas komanda prata pārņemt vadību, bet otrajā ceturtdaļā pārsvaru izdevās nedaudz palielināt. Trešās ceturtdaļas izskaņā mājinieču pārsvars pirmoreiz mačā pārsniedza desmit punktus (47:35), bet pirms pēdējām desmit minūtēm latvietēm bija +16 (51:35). Pēdējās ceturtdaļas sākumā Latvijas izlases pārsvars sasniedza jau 21 punktu (57:36), tomēr atlikušajā laikā Nīderlandes komandai izdevās samazināt rezultāta starpību.

Svētdien turpat, Cēsīs abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpējo spēli.

25. maijā «Arēnā Rīga» latvietes aizvadīs maču pret Lietuvu, bet maija beigās un jūnija sākumā piedalīsies pārbaudes turnīros Zviedrijā un Čehijā.

Atgādinām, ka pirmajā pārbaudes spēlē pirms nedēļas Lietuvas pilsētā Alītā latvietes ar 47:63 zaudēja Baltkrievijas izlasei.