Prokopčuka un Girgensons uzvar «Nordea» Rīgas maratona pusmaratona distancēs (5)

Par «Nordea» Rīgas maratona pusmaratona distances uzvarētājiem svētdien kļuva Latvijas sportisti Jeļena Prokopčuka un Jānis Girgensons, «Apollo» informēja maratona rīkotāji.

Prokopčuka 21,0975 kilometrus garo distanci veica vienā stundā, 14 minūtēs un 39,3 sekundēs.

Dāmām otro vietu izcīnīja Dace Lina, kura finišēja pēc stundas, 20 minūtēm un 27,3 sekundēm, bet trešā bija baltkrieviete Katarina Vjarbitska, kura finišā uzrādīja laiku 1:22:03.9.

Tikmēr vīriem Girgensons distanci veica vienā stundā, septiņās minūtēs un 24,5 sekundēs, par astoņām sekundēm apsteidzot Jāni Višķeru.

Savukārt trešo vietu izcīnījušais Mareks Mikiško bija par četrām minūtēm lēnāks.

Jau ziņots, ka pusmaratonam bija reģistrējušies 2690 skrējēji.