«Spurs» neizmanto iespēju, NBA finālā būs septītā spēle (5)

NBA finālsērijā starp Maiami «Heat» un Sanantonio «Spurs» komandām būs nepieciešama izšķirošā, septītā spēle.

Finālsērijas sestajā spēlē «Heat» savā laukumā ar 103:100 papildlaikā uzvarēja Sanantonio «Spurs» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 3-3.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 32 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Lebrons Džeimss, 20 punktus guva Mario Čalmerss, bet 14 punkti bija Dveina Veida rēķinā. «Spurs» rindās ar 30 punktiem un 17 bumbām zem groziem atzīmējās Tims Dankans, 22 punkti un 11 atlēkušās bumbas bija Kāvi Leonarda kontā, bet 19 punktus pievienoja Tonijs Pārkers.

Pirmajā puslaikā nevienai no komandām neizdevās iegūt ievērojamu pārsvaru, bet trešās ceturtdaļas sākumā «Spurs» panāca +9 (53:44), tomēr jau līdz ceturtdaļas vidum «Heat» spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (56:57). Turpinājumā viesi atkal ieguva pārsvaru, kurš ceturtdaļas beigu daļā sasniedza pat 13 punktus (71:58), bet pirms pēdējām 12 minūtēm «Spurs» bija vadībā ar 75:65.

Jau līdz pēdējās ceturtdaļas vidum «Heat» prata atspēlēties (82:82), bet 28 sekundes līdz pamatlaika beigām «Spurs» bija vadībā ar 94:89. Tomēr Rejs Allens ar tršipunktu metienu 5,2 sekundes līdz pamatlaika beigām izglāba «Heat» no zaudējuma.

Papildlaikā cīņa ritēja punkts punktā, bet pēdējā minūte iesākās, rezultātam esot 101:100 mājinieku labā. 1,9 sekundes līdz mača beigām Allens ar diviem soda metieniem panāca +3, bet pēdējo sekunžu metienu Daniela Grīna izpildījumā bloķēja Bošs.

Finālsērijas izšķirošā, septītā spēle risināsies naktī uz piektdienu risināsies Maiami.

Atgādinām, ka sēriju ar uzvaru viesos sāka «Spurs» (92:88), bet otrajā spēlē laukuma saimnieki revenšējās ar 103:84. Trešajā spēlē «Spurs» savā laukumā sagrāva «Heat» ar 113:77, ceturtajā mačā Maiami komanda revanšējās ar 109:93, bet piektajā spēlē «Spurs» mājās bija pārāki ar 114:104.