Magņitogorskas «Metallurg» zaudē Minhenei, «Slovan» uzvar «Spartak» (4)

Pārbaudes spēli pirms jaunās sezonas aizvadījusi KHL komanda Magņitogorskas «Metallurg», kura tikās pret Vācijas klubu Minhenes «Red Bull».

Garmišpārtenkirhenē uzvaru ar rezutlātu 4:3 pēcspēles metienos svinēja Minhenes hokejisti.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar 1:1, otrajā Sergejs Mozjakins izvirzīja vadībā «Metallurg», bet Tomass Holcmans panāca izlīdzinājumu.

Mača 58. minūtē Martins Hinterštokers «Red Bull» klubam guva trešos vārtus, bet minūti vēlāk 3:3 panāca Deniss Zaripovs. Pēcspēles metienos uzvaru laukuma saimniekiem atnesa Raiens Dankans.

Tikmēr citā pārbaudes spēlē Bratislavas «Slovan» 10 000 skatītāju klātbūtnē savā laukumā ar 2:0 pārspēja Maskavas «Spartak».