HK «Rīga» izcīna trešo vietu pārbaudes turnīrā Sanktpēterburgā (5)

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) klubs HK «Rīga» izcīnījis trešo vietu pārbaudes turnīrā Sanktpēterburgā.

Sacensību noslēdzošajā mačā HK «Rīga» otrdien ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) zaudēja Maskavas komandai «Krasnaja armija».

Latvijas vienības labā vienīgos vārtus guva Rodrigo Ābols, trešās trešdaļas 12. minūtē vairākumā panākot rezultātu 1:2.

Pirms tam turnīrā HK «Rīga» ar 3:0 uzvarēja Mitišču vienību «Atlanti», ar 1:3 zaudēja Sanktpēterburgas «Dinamo» hokejistiem, ar 3:2 pārspēja Balašihas MVD komandu un ar 3:0 uzvarēja Čerepovecas «Almaz» klubu.

Piecās turnīra spēlēs tika iegūti deviņi punkti, kas deva trešo vietu sešu klubu konkurencē aiz «Dinamo» komandas, kuras kontā arī deviņi punkti, un «Krasnaja armija» hokejistiem, kuri tika pie 13 punktiem.

Jaunās sezonas MHL turnīrs startēs 1. septembrī. «Rīga» komanda tajā startēs ceturto gadu.