Gudļevskim pirmais zaudējums AHL čempionātā (1)

Aizvadītajā naktī zaudējumu Amerikas hokeja līgā (AHL) piedzīvoja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakūzas «Crunch» komanda, vēsta «Theahl.com»

«Crunch» hokejisti savā laukumā ar rezultātu 1:2 atzina Norfolkas «Admirals» pārākumu, bet Gudļevskis laukumā pavadīja visas sešdesmit minūtes.

Gudļevskis atvairīja 22 no 24 pretinieku metieniem. Jāpiebilst, ka Gudļevskim līdz šim AHL bija izcīnītas tikai uzvaras un šis ir pirmais zaudējums ar viņu vārtos.

Uzvaras vārtus «Admirals» sastāvā trešā perioda vidū guva aizsargs Džesse Blakers.

«Crunch» patlaban AHL Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā ar 25 punktiem 22 spēlēs ieņem devīto vietu.