Rastorgujevs iedzīšanā pirmajā desmitniekā (17)

Labu rezultātu šodien Pasaules kausa posmā biatlonā uzrādīja Latvijas sportists  Andrejs Rastrogujevs.

Rastorgujevs Hohfilcenē (Austrija) 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja devīto vietu.

Par uzvarētāju kļuva francūzis Martēns Furkāds, otro vietu ieņēma norvēģis Ēmils Hegle Svendsens, bet trešais palika cits norvēģis Tarjeijs Bē.

Rastorgujevs trasē devās no 26.starta pozīcijas un kļūdījās tikai vienā no 20 šāvieniem. Uzvarētājam Furkādam latvietis zaudēja 44,9 sekundes.

Jau ziņojām, ka piektdien sprinta distancē Rastorgujevs finišēja 26.vietā, bet sestdien kopā ar Latvijas kvartetu stafetē palika 21.pozīcijā.