Latvijas florbolistes PČ iekļūst 1/4 finālā (26)

Latvijas sieviešu florbola izlase šodien sasniedza pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu, 1/8 finālā pārspējot slovākietes.

Latvijas florbolistes bija pārākas ar rezultātu 4:3, izcīnot pirmo uzvaru turnīrā. Divi vārti aizvadītajā mačā Luīzes Biļinskas kontā.

Pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem, pēc spēlētām četrdesmit minūtēm uz tablo bija 1:1, bet pēdējā trešdaļā latvietes spēja panākt panākt 4:2, taču pretinieces vienus vārtus atguva.

Kā zināms, apakšgrupas spēlēs Latvija piedzīvoja trīs zaudējumus un par vietu 1/4 finālā tikās ar otrā ešalona TOP8 spēcīgāko komandu.

Turnīra ceturtdaļfinālā Latvijai pretī stāsies Zviedrijas izlase, kura ir pašreizējā pasaules čempione.