«HC Davos» pārspēj kanādiešus un iekļūst Špenglera kausa pusfinālā

Špenglera kausa izcīņas turnīra apakšgrupu posma pēdējā spēlē Katīni apakšgrupā mājinieki «HC Davos» hokejisti ar 3:2 pieveica Kanādas izlasi.

Otrās trešdaļas vidū Markuss Paulsons un Peters Gugisbergs panāca 2:0 Davosas kluba labā, bet trešā perioda 5. minūtē Darens Heidars samazināja rezultāta starpību.

Trīs minūtes līdz mača beigām Andress Ambūls vairākumā panāca 3:1, bet pēc minūtes Maksims Noro vairākumā deva kanādiešiem cerību uz atspēlēšanos, tomēr to paveikt neizdevās.

«HC Davos» tāpat kā Toriāni apakšgrupas uzvarētāji - Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ženēvas «Servette» - jau iekļuvuši pusfinālā, bet šodien noskaidrosies atlikušie divi pusfinālisti.

Plkst. 16.00 laukumā dosies Maskavas CSKA un Ostravas «Vitkovice Steel», bet 21.00 spēkiem mērosies Kanāda un Ročestras «Americans».