Gulbis jauno sezonu sāk ar uzvaru gada pēdējā spēlē (9)

Latviešu tenisists Ernests Gulbis šodien jaunās sezonas pirmajā spēlē svinēja uzvaru, pārvarot Dohas «ATP World Tour 250» turnīra pirmo kārtu.

Pasaules rangā 24. vietā esošais Gulbis ar 6-2, 4-6 un 6-0 pieveica Lielbritānijas tenisistu Danielu Evansu, kurš pasaules rangā ieņem 150. vietu.

Pirmajā setā latvietim izdevās lauzt pretinieka servi ceturtajā un sestajā geimā, izcīnot vieglu uzvaru setā ar 6-2.

Otrajā setā jau pirmajā geimā Evanss nobreikoja Gulbi, bet pēc trešā geima latvietis nonāca zaudētājos jau ar 0-3. Turpinājumā Gulbim izdevās divreiz lauzt pretinieka serves un panākt neizšķirtu 4-4, tomēr jau nākamajā geimā Evanss atkal uzvarēja pie Gulbja serves, bet desmitajā geimā pielika punktu setam.

Trešajā setā latvietim tomēr izdevās saņemt spēles grožus savās rokās un, trīsreiz laužot pretinieka servi, izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 6-0.

Turnīra otrajā kārtā turnīrā ar 7. numuru izliktais Gulbis spēkosies ar poli Lukašu Kubotu, bet, ja izdosies sasniegt trešo kārtu jeb ceturtdaļfinālu, tad pretī, visticamāk, stāsies pasaules ranga līderis, spānis Rafaels Nadals.