Kanādas U-20 hokejisti kapitulē PČ pusfinālā (18)

Pasaules čempionātā hokejā U-20 vecuma grupā šovakar noskaidrojās otrs finālists un par to kļuva Somijas izlase.

Pusfinālā Zviedrijas pilsētā Malmē somi ar rezultātu 5:1 uzvarēja Kanādas hokejistus.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrā perioda pirmajās septiņās minūtēs somi panāca 2:0. Turpinājumā kanādieši vienus vārtus atguva, bet perioda izskaņā somi atjaunoja divu vārtu pārsvaru - 3:1.

Spēles 57.minūtē Somija panāca 4:1, bet pēdējā minūtē «zilibaltie» raidīja ripu jau tukšos vārtos.

Jau ziņojām, ka pirmajā pusfinālā Zviedrijas hokejisti ar 3:1 uzvarēja Krieviju un garantēja spēlēšanu par zelta medaļām.