Krievijas U-20 hokejisti atstāj kanādiešus bez medaļām (17)

Pasaules U-20 čempionātā šodien Zviedrijas pilsētā Malmē spēlē par bronzas medaļām Krievijas jaunie hokejisti ar 2:1 pārspēja Kanādas vienaudžus.

Jau spēles 4. minūtē Mihails Grigorenko skaitliskajā vairākumā izvirzīja krievus vadībā, bet 15. minūtē Eduards Gimatovs dubultoja Krievijas komandas pārsvaru.

Otrajā trešdaļā abas komandas daudz laika pavadīja nevienādos sastāvos, taču vārti netika gūti, bet trešā perioda 8. minūtē Džošs Morisejs samazināja rezultāta starpību. Lai gan pēdējā trešdaļā kanādiešiem bija arī divi skaitliskie vairākumi, tomēr izglābties no zaudējuma ziemeļamerikāņi nespēja.

Šovakar, plkst. 20.00 sāksies finālspēle, kurā par zeltu cīnīsies kaimiņvalstu - Zviedrijas un Somijas - jaunie hokejisti.

Atgādinām, ka sestdien pusfinālos Zviedrija ar 2:1 pieveica Krieviju, bet Somija ar 5:1 uzvarēja Kanādu.