Rastorgujevam 19. vieta iedzīšanā (4)

Pasaules kausa piektajā posmā biatlonā šodien Rūpoldingā (Vācija) iedzīšanas sacensībās 19. vietu ieguva labākais Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs

Sacensībās uzvaru svinēja norvēģis Emīls Hegle Svendsens, no kura par 22,7 sekundēm atpalika slovēnis Jakovs Faks, bet trešais bija krievs Jevgeņijs Garaničevs, kurš Svendsenam zaudēja 36,6 sekundes. No pirmā trijnieka tikai Garaničevs pieļāva kļūdu šaušanā.

Rastorgujevs pirmajās divās šaušanās bija nekļūdīgs, taču trešajā pieļāva divas kļūdas, bet ceturtajā - vēl vienu. Kopumā Latvijas biatlonists uzvarētājam zaudēja minūti un 34,4 sekundes.

Atgādinām, ka sestdien 20 kilometru individuālās distances sacensībās Rastorgujevs izcīnīja 18. vietu, Rolands Pužulis ierindojās 73. vietā, bet Aleksandrs Partijuks finišēja pēdējā, 102. vietā.

Pasaules kausa nākamais posms risināsies jau nākamās nedēļas nogalē Antholcā (Itālija).