Dāmas Siguldā PK noslēgušas, Tīruma aiz labāko desmitnieka (5)

Šodien Siguldā norisinājās Pasaules kausa pēdējais posms kamaniņu sportā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts.

Latvijas sportiste Elīza Tīruma pēc pirmā brauciena ieņēma 11.vietu un arī otrajā nosargāja savu pozīciju, summā ieriendojoties 11.vietā.

Par uzvarētāju kļuva amerikāniete Keita Hansena, otrā palika kanādiete Aleksa Gouga, bet uz pjedestāla trešā pakāpiena stājās Krievijas sportiste Tatjana Ivanova.

Tikmēr otra Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne divu braucienu summā ieņēma 21.vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā Tīruma ar 230 punktiem ieņēma 15.vietu, bet Zirnes rēķinā 138 punkti un 26.vieta.

Vēlāk notiks sacensības divniekiem, kur uz starta izies Andris Šics/Juris Šics un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.