Rubenim ceturtā vieta Eiropas čempionātā Siguldā (8)

Pasaules kausa pēdējā, devītajā posmā kamaniņu sportā, kas vienlaikus ir arī Eiropas čempionāts, šodien Siguldā vīriešu sacensībās Mārtiņš Rubenis izcīnīja ceturto vietu.

Uzvaru sacensībās svinēja itālietis Armīns Cēgelers, no kura par 0,106 atpalika vācietis Johaness Ludvigs, bet trešo vietu ieguva Itālijas kamaniņu braucējs Dominiks Fišnālers, kurš uzvarētājam zaudēja 0,313 sekundes.

Rubenis, kurš bija ceturtais arī pēc pirmā brauciena, divu braucienu summā Cēgeleram zaudēja 0,450 sekundes.

Tikmēr Inārs Kivlenieks ieņēma 16. vietu (+1,000), Kristaps Mauriņš ierindojās 20. vietā (+1,124), bet Artūrs Dārznieks bija 26. vietā (+1,272) 30 sportistu konkurencē.

Šodien sacensības noslēgsies ar komandu stafeti, kas sāksies plkst. 13.40, taču tajā rezultāti tiks ņemti vērā tikai Eiropas čempionāta ieskaitē.