«Ventspils» izredzes uz «Eurochallenge» 1/4 finālu minimālas (3)

Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas Top16 posma K apakšgrupas spēlē šovakar Latvijas vicečempioni BK «Ventspils» savā laukumā ar 46:71 zaudēja Turcijas klubam Gaziantepas «Royal Hali».

BK «Ventspils» un Gaziantepas «Royal Hali» 46:71 (11:17, 21:41, 34:59).
Viljamss 12, Laksa 11, Zaķis 5 (5 atl.b., 4 kļūdas), Grants 4, Vairogs 4, Valters 4, Lejasmeiers 3, Gulbis 2, Butjankovs 1; Brēmers 14, Sanli 12 (7 atl.b.), Stevičs 9 (9 atl.b.).

Jau mača sākums laukuma saimniekiem neizdevās un pirmās ceturtdaļas vidū tablo vēstīja 3:11, bet pēc nospēlētām desmit minūtēm «Ventspils» komandai bija -6 (11:17). Otrās ceturtdaļas sākumā mājinieki pietuvojās līdz 15:17, taču ceturtdaļas turpinājumā laukumā dominēja Turcijas kluba basketbolisti, kuri līdz lielajam pārtraukumam iekrāja 20 punktu pārsvaru (21:41).

Mača otrajā puslaikā «ventspilniekiem» tā arī neizdevās radīt intrigu un pacīnīties par uzvaru, samierinoties ar smagu zaudējumu.

Citā K apakšgrupas spēlē šovakar Krievijas komanda Ļubercu «Triumf» savā laukumā ar 72:69 pieveica Francijas klubu «JDA Dijon».

Nākamajā Eiropas Izaicinājuma kausa mačā «ventspilnieki» viesos spēkosies ar «JDA Dijon» komandu, bet pēdējā kārtā izbraukumā tiksies ar «Triumf».

Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, «Ventspils» komandai jāuzvar abās spēlēs, turklāt «Triumf» jāpieveic ar vismaz sešu punktu pārsvaru, kā arī jācer, ka «Triumf» nākamajā kārtā viesos zaudēs «Royal Hali».