Prokopčuka otrā Nagojas maratonā (24)

Latvijas titulētākā garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka svētdien Japānā izcīnīja otro vietu Nagojas maratonā, tā vēsta «lsm.lv».

Latviete finišā uzrādīja rezultātu divas stundas, 24 minūtes un septiņas sekundes.

Par uzvarētāju kļuva 39 gadus vecā Krievijas sportiste Marija Konovalova, bet trešā vieta japānietei Rioko Kizaki. Prokopčuka uzvarētājai zaudēja 24 sekundes.

Skrējiena sākumā vadībā izvirzījās Konovalova, kam līdzi turēja vairākas japānietes, kā arī Prokopčuka un Ašete Dido no Etiopijas.

Pēc 30 kilometriem Konovalova un Prokopčuka kāpināja tempu un atrāvās no konkurentēm. Pēdējā distances posmā Konovalovai izdevās nostiprināties līderes pozīcijās, un viņa finišēja vienatnē.