«Red Bull» ceļ spārnos (12)

HK «Rīga» šodien aizvadīja Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas turnīra Rietumu konferences pirmās kārtas izšķirošo piekto spēli pret Austrijas komandu Zalcburgas «Red Bull».

Uzvaru ar rezultātu 5:2 svinēja «rīdzinieki», bet visā astotdaļfināla sērijā HK «Rīga» bija pārāks ar 3-2.

Aizvadītajā mačā rezultāts tika atklāts pirmā perioda 6.minūtē, kad pretuzbrukumā Artūrs Ševčenko panāca 1:0. Nedaudz vēlāk viesi panāca 1:1, bet trīs minūtes pirms perioda beigām Kirils Galoha atkal izvirzīja mājiniekus vadībā.

Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvuma, bet mača noslēdzošajā trešdaļā vispirms 14.minūtē Rūdolfs Maslovskis guva trešos vārtus, bet pēc 13 sekundēm Ševčenko panāca 4:1. Trīs minūtes pirms perioda beigām Zalcburga samazināja starpību (4:2), bet noslēgumā, kad «Red Bull» bija noņēmuši vārtsargu, Ševčenko raidīja ripu jau tukšos vārtos.

Jāpiebilst, ka HK «Rīga» pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē pārvarēja play-off pirmo kārtu. Konferences ceturtdaļfinālā HK «Rīga» tiksies ar Maskavas «Krasnaja armija» hokejistiem.