«Kurbads» smagā cīņā sasniedz Latvijas finālu (13)

Svētdien Latvijas hokeja čempionāta finālā iekļuva HK «Kurbads», kas savā laukumā pārspēja «Ozolnieki/Monarch» hokejistus.

«Kurbads» pusfināla pēdējā, izšķirošajā spēlē izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2 un ar šādu rezultātu svinēja panākumu arī visā sērijā.

Rezultātu atklāja «Kurbads» uzbrucējs Ronalds Cinks, bet pirmās trešdaļas 17.minūtē Valentīns Feoktistovs panāca 1:1.

Otrajā trešdaļā vispirms Cinks atjaunoja vadību, tad Renārs Undelis panāca 3:1, bet Elviss Želubovskis samazināja mājinieku pārsvaru.

Mača noslēdzošajā trešdaļā vārti netika gūti un «Kurbads» svinēja minimālu uzvaru.

Finālā «Kurbads» tiksies pret «Rīga/Prizma» hokejistiem, kuri pusfinālā ar 3-1 uzvarēja «Zemgale»/LLU vienību. Pirmās divas spēles tiks aizvadītas 19. un 20.martā Ogrē.