Vasiļjevs DEL izslēgšanas spēles sāk ar vārtiem un uzvaru (3)

Latvijas izlases uzbrucējs Herberts Vasiļjevs svētdien izcēlās ar gūtiem vārtiem Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) pirmajā ceturtdaļfināla sērijas mačā, palīdzot Krēfeldes «Pinguine» ar 5:0 (2:0, 3:0, 0:0) savā laukumā apspēlēt Ingolštates ERC komandu.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām «Pinguine» izvirzījusies vadībā ar 1-0.

Vasiļjevs ar rezultatīvu metienu izcēlās dueļa 53.minūtē, uzstādot spēles gala rezultātu.

Mača laikā Vasiļjevs veica vienu metienu pa vārtiem, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vasiļjevs šīs sezonas 11 DEL regulārā čempionāta spēlēs guva trīs vārtus un veica četras rezultatīvas piespēles. Sezonas pirmo daļu uzbrucējs bija spiests izlaist potītes lūzuma dēļ.

Tikmēr ERC komandu šosezon pārstāvēja Vācijā dzimušais Latvijas hokeja uzbrucējs Edijs Rinke-Leitāns, kurš šobrīd gan ir izīrēts trešās līgas komandai Rēgensburgas EV.

Zīmīgi, ka arī pērn «Pinguine» ar ERC tikās izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā. Toreiz panākumu ar 4-2 izcīnīja Vasiļjeva pārstāvētā komanda.

Nākamais abu komandu duelis norisināsies trešdien Ingolštatē.