Rastorgujevam jauns karjeras rekords (59)

Šodien Pasaules kausa pēdējā posma sacensības sprintā aizvadīja latviešu biatlonists Andrejs Rastorgujevs.

Oslo notikušajā 10 kilometru sprinta distancē Rastorgujevs finišā uzrādīja piekto ātrāko laiku. Latvijas biatlonistam sacensībās bija 17.starta numurs.

Rastorgujevs sprintā pieļāva vienu kļūdu, kad kļūdījās pirmajā šaušanā. Uzvarētājam latvietis zaudēja 25,5 sekundes. Jāpiebilst, ka pēc otrās šaušanas Rastorgujevs vienu brīdi atradās trešajā vietā.

Par uzvarētāju pirmo reizi karjerā kļuva Jakovs Faks no Slovēnijas, otrais palika krievu sportists Jevgēņijs Garaņičevs, bet bronzas godalga zviedru biatlonistam Bjernam Ferī.

Līdz šim Rastorgujeva labākais sasniegums sprintā bija devītā vieta.

Sestdien Rastorgujevs piedalīsies iedzīšanas sacensībās, bet dienu vēlāk norisināsies masu starts.