«Rīga/Prizma» pēc sagrāves finālsērijā ņem revanšu (11)

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā pie pirmās uzvaras tika «Rīga/Prizma» komanda, kura otrajā spēlē ar 4:3 pagarinājumā pārspēja regulārā čempionāta uzvarētājus HK «Kurbads».

Līdz ar to pēc divām spēlēm finālsērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1.

Rezultāts tika atklāts pirmās trešdaļas 8.minūtē, kad Henriju Anču pārspēja Andrejs Kardašs, bet 13.minūtē vairākumā Dāvis Straupe panāca 1:1. Perioda turpinājumā Vladislavs Dobreņkijs atjaunoja mājinieku pārsvaru.

Otrā perioda sākumā Elvis Veldze guva otros vārtus «Rīga/Prizma» rindās, minūti pirms perioda beigām Toms Bluks panāca 3:2, bet piecas sekundes pirms sirēnas Mihails Kokļins izlīdzināja rezultātu - 3:3.

Trešajā trešdaļā vārti netika gūti, bet jau pagarinājuma pašā sākumā pieredzējušais Aleksandrs Macijevskis viesiem atnesa uzvaru.

Abu komandu trešā un ceturtā spēle šo sestdien un svētdien norisināsies «Volvo» ledus hallē Pārdaugavā.