«Rīga/Prizma» pirmoreiz izcīna zeltu Latvijas čempionātā (9)

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas sestajā spēlē šovakar HS «Rīga/Prizma» ar 1:0 pārspēja HK «Kurbads» komandu, sērijā uzvarot ar 4-2 un pirmoreiz vēsturē triumfējot Latvijas čempionātā.

Spēles rezultātu izdevās atklāt tikai otrās trešdaļas 18. minūtē, kad skaitlisko pārsvaru prata realizēt rīdzinieku uzbrucējs Jānis Pētersons.

Mača izskaņā uzvaru «Rīga/Prizma» komandai varēja nodrošināt Viktors Lobačovs, tomēr soda metiena izpildē viņam neizdevās pārspēt Renāru Kazanovu.

Par mača varoni kļuva mājinieku vārtsargs Henrijs Ančs, kurš atvairīja visus ogrēniešu izdarītos metienus.

Atgādinām, sērijas pirmajā spēlē Ogrē mājinieki svinēja graujošu uzvaru ar 10:2, bet otrajā spēlē rīdzinieki viesos revanšējās ar 4:3. Trešajā spēlē «Kurbads» Rīgā izcīnīja uzvaru ar 6:1, ceturtajā mačā rīdzinieki savā laukumā bija pārāki ar 3:2, bet piektajā spēlē Ogrē viesi uzvarēja «bullīšos» ar 3:2.