Daugaviņš un Ķēniņš gūst vārtus, sērijā neizšķirts (2)

Šveices NLA čempionāta izslēgšanas spēļu pusfināla sērijas ceturtajā spēlē ceturtdienas vakarā uzvaru svinēja Ženēvas «Servette» ar Kasparu Daugaviņu ierindā.

«Servette» hokejisti savā laukumā ar 4:2 pieveica Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Cīrihes «Lions», sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Daugaviņš jau spēles 4. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Ķēniņš spēles 41. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 1:3. Spēles 46. minūtē Daugaviņš nopelnīja arī rezultatīvu piespēli, asistējot Aleksandram Pikāram (4:1).

Sērijas piektā spēle risināsies sestdien Cīrihē, bet sestais mačs paredzēts nākamo otrdien Ženēvā.