«Lokomotiv» no Prāgas atgriežas bez uzvarām (9)

KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas otrajā spēlē piektdienas vakarā zaudējumu piedzīvoja Jaroslavļas «Lokomotiv», kuru pārstāv arī latviešu uzbrucēji Miķelis Rēdlihs un Jānis Sprukts

«Lokomotiv» hokejisti izbraukumā ar 1:2 piekāpās Prāgas «Lev», sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-2.

Rēdlihs laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 12 minūtēm, kuru laikā izdarīja piecus metienus, bet Sprukts nepilnu 12 minūšu laikā veica vienu metienu, uzvarēja astoņos no 12 iemetieniem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Pirmās trešdaļas 12. minūtē skaitliskajā vairākumā rezultātu atklāja «Lev» aizsargs Nātans Oijstriks, bet nepilnas divas minūtes līdz otrā perioda beigām Patriks Zakrisons palielināja mājinieku pārsvaru. Pēdējā trešdaļā Jegors Averins vairākumā vienus vārtus «Lokomotiv» atspēlēja, tomēr izglābties no zaudējuma nespēja.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā mačā trešdien «Lokomotiv» viesos piedzīvoja zaudējumu ar 0:3.

Sērijas trešā un ceturtā spēle risināsies attiecīgi svētdien un nākamo otrdien Jaroslavļā.