Valtera rezultativitātes sērija pārtrūkst Ankarā (2)

Latviešu basketbolists Kristaps Valters šodien guva septiņus punktus Turcijas čempionāta spēlē, kurā gan Ankaras «Kolejliler» komanda izbraukumā ar 66:84 (13:17, 17:20, 18:21, 18:26) pārliecinoši zaudēja Ankaras «Turk Telekom».

Laukumā pavadītajās 25 minūtēs un 15 sekundes Valters realizēja vienu no dieviem divpunktu metieniem, vienu no pieciem tālmetieniem, kā arī abus soda metienus. Tāpat latvietis atzīmējās ar trim rezultatīvām piespēlēm, vienu atlēkušo bumbu, vienu kļūdu, vienu pārķertu piespēli un četrām piezīmēm.

Valters pēc šīs cīņas pārtraucis veiksmīgo rezultativitātes sēriju - basketbolists iepriekšējās sešās Turcijas čempionāta spēlēs spēja gūt vismaz desmit punktus.

Ar 11 uzvarām 25 mačos «Kolejliler» čempionāta kopvērtējumā ieņem astoto vietu.

«Kolejliler» komanda šosezon sacentās arī Eiropas kausa izcīņas turnīrā, kur nepārvarēja ceturtdaļfinālu.