Valtera pārstāvētā komanda praktiski zaudē cerības iekļūt <i>play-off</i> (3)

Neveiksmi ceturtajā Turcijas čempionāta spēlē pēc kārtas šodien piedzīvoja latviešu basketbolista Kristapa Valtera pārstāvētā Ankaras «Kolejliler» komanda, kas ar 75:98 izbraukumā zaudēja Selčukas «Torku», praktiski zaudējot cerības kvalificēties izslēgšanas turnīram.

Laukumā pavadītajās 20 minūtēs un 42 sekundēs Valters guva astoņus punktus, realizējot divus no četriem izpildītajiem tālmetieniem un abus soda metienus, bet neviens no trim raidījumiem divpunktu vērtē nebija precīzs. Tāpat latvietis atzīmējās ar četrām atlēkušajām bumbām.

Šī bija tikai otrā reize pēdējās deviņās vietējā čempionāta spēlēs, kad Valters nespēja gūt vismaz desmit punktus.

Ar 11 uzvarām 27 mačos «Kolejliler» čempionāta kopvērtējumā ieņem desmito vietu, bet no labāko astotnieka joprojām atpaliek par divu uzvaru tiesu.

«Kolejliler» komanda šosezon piedalījās arī Eiropas kausa izcīņas turnīrā, kur aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam.