Mazpilsētā Fukingā izdomājuši kā iegūt labumu no divdomīgā nosaukuma
Ceturtdiena, 22. decembris (2011) 09:29 | Komentāri: (36)
Austrijas mazpilsētas Fukingas iedzīvotāji nākuši klajā ar dažādām biznesa idejām, sākot pelnīt ar savas dzīves vietas divdomīgo nosaukumu, vēsta «Orange News».
Fukingieši atmetuši cerības pārliecināt tūristus atturēties no ciemata nosaukuma izsmiešanas, tā vietā nolemjot gūt no tā labumu.
Grandiozu pircēju atsaucību izpelnījušās Fukingas Ziemassvētku kartiņas ar dažādiem laba vēlējumiem līdzās ciemata nosaukumam «Fucking», kā arī milzu panākumi ir «Fucking» alum un virknei Fukingas suvenīru.
Fukingas ciemata iedzīvotāji jau gadiem sūkstējušies par tūristiem, kas regulāri zaga pilsētas nosaukuma ceļazīmes, kā arī fotografējas pie tām dažādās divdomīgās pozās.
Ceļa zīmju zagšanas problēma galu galā atrisināta, iemūrējot tās zemē, bet apmeklētāju atkailināšanos mēģināts novērst ar videonovērošanas kamerām.
«Viņi sagādā nepatikšanas jau gadiem, daži pat izģērbjas vai zog «Fucking» ceļa zīmes. Viņi domā, ka tas ir jautri, bet «Fucking» zīmes ir dārgas,» sūdzējās Fukingas mērs Francs Meindls.
Arī vietējie iedzīvotāji pauduši sašutumu par tūristu nepiedienīgo uzvedību, cenšoties uzskatāmi attēlot tās angļu valodas tulkojumu.
«Esmu pārliecināts, ka viņi visi uzskata, ka viņi ir pirmie, kas līdz kaut kam tādam ir aizdomājušies, bet, ticiet man, viņi nav,» sacīja kāds no pilsētiņas 104 iedzīvotājiem. «Mēs esam ļoti noguruši no tā. Mēs esam ļoti tradicionāla kopiena un uzskatām, ka šāda veida uzvedība nav pieņemama.»
Ciema nosaukums radies vismaz 1070.gadā no kāda augstdzimuša Foko (Focko) kunga, kas dzīvoja 6.gadsimtā. Vārdam vēlāk tika pievienota izskaņa «ing», kas apzīmē ciemu vai apmešanās vietu.
Ciema iedzīvotāji nemaz nezināja, kāda ir nosaukuma angliskā nozīme, līdz 1945.gadā šajā reģionā tika izvietoti sabiedroto karavīri.
2004.gadā ciemata pārvalde pat sarīkoja referendumu, iedzīvotājiem tomēr nobalsojot par vēsturiskā nosaukuma saglabāšanu.
Līdzīgas tautas nobalsošanas rīkotas arī tādās Austrijas pilsētās un ciematos kā Vankamzē (wank am see - masturbēšana pie ezera) un Vomitvilas (Vēmienciema).
| PĒDĒJIE KOMENTĀRI | Lasi visus komentārus(36) |
Jāatzīstas, mūsu ģimenes ceļojumā arī bija iekļauts šis miestiņš- un tikai pikantā nosaukuma dēļ, un arī mēs fotogrā`fējāmies pie ceļazīmes, bet ne pārāk piedauzīgās pozās.
Citi raksti kanālā
00:29 |
|
00:14 |
|
00:04 |
|
18:25 |
|
16:13 |
|
15:39 |
|
15:22 |
|
14:26 |
|
13:55 |
|
13:31 |
|
13:08 |
|
12:39 |
|
12:22 |
|
11:33 |
|
11:20 |
Foto: Sokolova fotoprojekta dēļ modeles «slīkst» kailas
(8) 
Jau vēstījām, ka gaidāms jauns skandalozā fotogrāfa Aleksandra Sokolova...
Eirovīzijas pirmā pusfināla košie fotomirkļi
(23) 
Piedāvājam ieskatu Eirovīzijas pirmā pusfināla fotokolāžā. Tajā atrodami...
Foto: Anmary Eirovīzijas ballītē demonstrē savu seksīgo šķautni
(86) 
Mūsu pārstāves priekšnesumu varētu dēvēt par diezgan piezemētu....
NOKLAUSIES
APOLLO E-VEIKALI
| skaidrs | Rīga šobrīd: skaidrs +9.4 °C Vējš: 3 m/s Z Saule lec: 4:49 riet: 21:53 Dienas ilgums: 17h 4min |
APOLLO DARBS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Izglītības diena Bulgārijā
Atbrīvošanas diena Eritrejā
























































