Atpakaļ Tālāk

Slešs saņem žurnāla «Guitar International» balvu par mūža ieguldījumu

LETA

Trešdiena, 4. janvāris (2012) 15:07    |    Komentāri: (6)

Drukāt  Nosūtīt draugam

Amerikāņu rokgrupas «Guns N'Roses» bijušais ģitārists Slešs jeb Sols Hadsons saņēmis žurnāla «Guitar International» balvu par mūža ieguldījumu mūzikā.

Foto: Scanpix/Reuters

Slešs juties tik ļoti pagodināts par balvu, ka pateicās žurnāla redakcijai tviterī. «Milzīgs paldies «Guitar International» par mūža sasnieguma balvu. Es jūtos ļoti pagodināts.»

Tikmēr gada ģitārista titulu ieguvis blūza ģitārists Džo Bonamasa, bet balvu par labāko ģitāru albumu saņēmusi amerikāņu rokgrupa «Chickenfoot» par ierakstu «Chickenfoot III».

Žurnāls «Guitar International» katru gadu pasniedz balvas mūziķiem, kas «padziļinājuši mūsu mīlestību pret mūsu iecienītāko mūziku, kā arī iepriecinājuši un iedvesmojuši ģitāristus visā pasaulē». 

LETA
Materiāls publicēts sadarbībā ar


PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(6)
Vārds » Vārds     06.01.2012 01:15:49     Ziņot!

Joko?Protams, vīrs ir ikona un iemesls kāpēc simtiem tūkstošiem cilvēku spēlē ģitāras, bet tehniski, individuāli viņš ir vājš.Bet dziesmas, rifus un solo gan viņam tīri labi padodas rakstīt.Tasty ģitārists.

Vārds     05.01.2012 16:51:04     Ziņot!

Beidzot! Otra taada ģitāras leģenda uz pasaules nav

Vārds » viseļčaks     05.01.2012 15:19:55     Ziņot!

Šlesers arī skaisti dzied , uzradies šim dubultnieks!

vīnu cienītājs     04.01.2012 16:46:14     Ziņot!

Slešs saņem Slešara balvu

viseļčaks     04.01.2012 16:25:55     Ziņot!

agrākajos gados iznāca krievu žurnāls "Planēta", vienreiz nedēļā informācijas aģentūra TASS izlaida. Viņi tur regulāri lika Billboard labāko albūmu un dziesmu topu -10. Es lasīju, un nekad nevarēju saprast, kas tā par grupu "Пушки и Розы" :))) Krievi idioti visus ārzemju grupu un dziesmu nosaukumus tulkoja krievu valodā :)


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 

Reklāma

module: fun_mostread_news not implemented
Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
skaidrs Rīga šobrīd:
skaidrs +9.4 °C

Vējš: 3 m/s Z
Saule lec: 4:49 riet: 21:53
Dienas ilgums: 17h 4min
APOLLO DARBS
Šodienas gaviļnieki:
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Bermudu diena
Izglītības diena Bulgārijā
Atbrīvošanas diena Eritrejā