Atpakaļ Tālāk

«Apollo» videočatā viesojas Akvelīna Līvmane

«Apollo»

Otrdiena, 4. marts (2008) 00:30    |    Komentāri: (55)

Drukāt  Nosūtīt draugam

Dailes teātra mājas lapā par aktrisi Akvelīnu Līvmani bez garum garā kino un teātra lomu uzskaitījuma var izlasīt arī, ka aktrise ir «talantīga, gudra, izteiksmīga māksliniece, kuras interešu sfēra nav tikai gaisīgi sadzīviskais čivināšanas apvalks, bet radoša pašizpausme plašā nozīmē. Varbūt tāpēc viņa joprojām nemitīgi turpina pārsteigt».

Foto: «Apollo»/R.Oliņš

Akvelīna Līvmane

Aktrise sabiedrībai ir zināma arī kā gudras dzīvesziņas pazinēja. Akvelīnas Līvmanes raksti par redzamo un neredzamo pasauli lasāmi plašsaziņas līdzekļos. Aktrise šādas zinības ir īpaši mācījusies.

Akvelīna Līvmane mīļi piekrita atbildēt uz portāla «Apollo» lasītāju jautājumiem.

lida: Kā ir ar tām diētām, vai notievēšana tomēr nesākas galvā nevis visādos ripučos un neēšanā?
 
Jums taisniiba. Viss sakas galvaa. Ja cilvekam ir ko darit , vinam nav laika nepartraukyti sedet pie ledusskapja
 
interesants: vai ir vēl kaut kas tāds,ko jūs dzīvē vēlaties vēl sasniegt un apgūt jaunu?
 
Jaa. Es interesejos par daudz ko - fiziku un kjiimiju.
 
puiks: Tagad horoskopi atrodami vai katrā avīzē. Tajos taču nekā no zinātnes nav, tikai plika izklaide. Kāda ir Jūsu attieksme pret tādiem izklaidējosīem horoskopiem?
 
Ja cilveki tos lasa, tad viniem tos vajag. Nav ta, ka tajos nebutu nekadas patiesiibas.Pirms dazam dienams skatijos interviju ar Globu, kura meitaoi horoskops lika neiet uz ielas. Vina nepaklasuija un par mata tiesu izglabas no naaves autoavarija
 
MH: Vai jūs varat ieteikt man kura datumā somēnes labak dibināt jaunu sportisku ar mākslu un kīno sastītu biedrību.PAldis
 
Saciet jaunaa menesii, tad buus labi.

hmmmmm: Paldies Akvelīnai par jaukajiem rakstiem žurnalā "Sarunas"! Kāpēc šis žurnāls par cilvēku savstarpējām attiecībām vairs netiek izdots? Paldies!
 
Tadel ka sis zurnals nebija"dzeltens" Un cilveki vairak gri lasit kas, kur un ar ko.Paslaik nepubliceejos
 
Aivars Legzdiņš: Akvelīna, priecājos Jūs redzēt un klausīties Apollo videočatā! Siltas atmiņas vēl no mūsu kopīgās tikšanās ar nu jau citās dimensijās aizgājušo Rolandu Zintnieka pasākumā. Dziļā cieņā esot kopā ar Jums. Aivars Legzdiņš - Bauskas reindžers.
 
Paldies!
 
zuze: Vai lielākotiess nav tā, ka pie astrologiem vēršas tikai cilvēki, kas paši ir apjukuši un paši ar sevi netiek galā?
 
Ta tas ir. Ari tad, kad redz izeju, bet mekle apstiprinaajumu.Vinam nepieciesams pedejais grudiens, lai tiktu araa no kriizes.
 
.: Kā planētas var iespaidot cilvēka likteni? To stāsta astrologi, kas nesaprot ne fiziku, ne ķīmiju. Astrologi tāpat muļķo cilvēkus un iedzīvojas uz nelaimīgo rēķina kā baznīcās utt.
 
Taa sakaat Juus...
 
Vasarīgā: Akvelīna, cik sen jūs darbojaties Dailes teātrī?
 
Loti sen
 
ally: Vai ticat abpusējai un vienlīdz spēcīgai no abām pusēm mīlestībai starp vīrieti un sievieti? Vai Jums tāda ir/ ir bijusi? Vai esat redzējusi starp citiem cilvēkiem?
 
Cilveki nereti jauc iemilesanos ar milestibu. Iemilesanas ir dullums, milestiba ir cienja un atbildiiba.Iemilesanas ir uz vienu bridi, milestiba ir uz muuzu. Tam pieradijums ir pari, kas nodzivojusi kopa visu muzu.Otra cilveka jaredz labais un jamil tas
 
Sofija: Ja es jau šobrīd zinu, kurā valstī nākošajā dzīvē gribu dzīvot, ar ko nodarboties, kādā ģimenē dzīvot, kādos apstākļos... un turklāt tas viss ir ļoti konkrēti. Vai es to kaut kā varu ietekmēt???
 
Jus jau to esat ietekmeejusi ar savam domaam.
 
Ervins: Labdien! Pirms es laulaajos bazniicaa, man bija jaaveic greeksuudze, kuras laikaa man maaciitaajs jautaaja vai neesmu veersies pie astrologiem, ziilniekiem vai ekstrasensiem. Veelaak man vinsh paskaidroja ka nemeedz buut baltas vai kaadas citas magjijas, resp. visas shiis izpausmes naak no melnaas puses lai noveerstu cilveeku no Dieva. Kaa Juus komenteetu sho?
 
Ka var cilveku noverst no Dieva, ja mana dzive ir Dieva noteikta. Cilveki biezi jauc ciganieti ar zinatnieku. Zinatne piedava likumsakariibas.
 
saule: Labdien! Patreiz mūsu laulības dzīve ir iestājusies krīze, bet nevaru ar vīru izrunāties, jo viņš uzskata, ka problēmas esot man, ne viņam. Gribēju zināt, vai ejot pie astrologa es varu uzzināt mūsu laulības nākotni...vai man vēl būs kāds bērniņš, ko es gribētu, bet vīrs ir pret..patiesībā jūtos vientuļa un nogurusi..Paldies!
 
Ja Jus mani samekletu, tad meginatu kopa risinat so jautajumu. Attiecibas jau gan parasti ir 2 cilveki. Zvaigznes nav ierakstits ka cilvekam bus 10 bernu. Tur rakstits, kas varetu but, izvele paliek pasa cilveka zinja.Nereti cilveki paregu ietekmee piepilda viniem paregoto, jo viniem tiek ielikta tada programma.Parasti cilveki labpratak iekodejas uz miinusa ziimi, nevis uz pozitiivo.
 
Liene: Sveiciens no Salacgrīvas! :) Ceru, ka tev labi klājas! Svētīgu Lieldienu laiku!
 
Paldies!Man vienmer labi klaajas
 
Zzzz: Vai cilvēks var mainīt dzīvi vienas dienas laikā? Piemēram šodien esmu slikts, bet no rīta pamodīšos labs?
 
Kapec ne?Var.Karmu gan tas nemaina. Saplesta vaaze ir un paliek saplesta, to jamegina salimet - saligt ar cilvekiem, kuriem esi darijis pari
 
zuze: Kā ir par speciālas astroloģijas kartes sastādīšanu bērniem, ko tas dod?
 
Vecakiem vispirms jatiek gala ar savam problemam. Agrak sis kartes veidoja karaliem, laizinatu kas bus nakamais karalis.
 
pika: Kāpēc jūs pievērsāties astroloģijai?
 
Nevaru isti atbildet. Tas notika pirms 35 gadiem kad vel biju studente
 
Diana: Vai Jūs arī lasāt piemēram Lūles Vīlmas un līdzīga satura darbus? Vai piekrītat, ka ļoti daudzi pasmejas par šādu literatūru un izliekas visgudri? Katrs pats nonāk pie savas taisnības, bet manuprāt tomēr lielākā daļa tikai "dzīvo nost" un neinteresējas par savu sūtību.
 
Ja, esmu lasiijusi sis autores darbus. Sie autori daudz runaa ka viss sakas ar domu un viss pariet talak fiziskaa slimmiiba u. tml.Varbut musu dvesele ir ka diskete, kuyra viss ierakstitrs, un kuru var pievienot opejai datu bankai
 
jaa: Vai eat lasījusi un kāds ir jūsu viedoklis par grāmatu sēriju "Ciedru rieksts"
 
Tur ir daudz patiesibupar pasauli. Kaa ar cilvekiem kas to uztver par absoluuto patiesibu, jo neko citu dziivee nav lasiijusi? Ja pasam nav sava viedokla, tad noteikti atbildes ir jameklee ari vel citaas gramatas.
 
jaa: Vai ticat reinkarnācijai. Ja jā, tad cik cilvēkam ir iespējams vai arī vajadzīgs zināt par iepriekšējām dzīvēm. Ko domājat par Ņūtona grāmatām par iepriek``sējām dzīvēm?
 
Cilvekam vienmer gribas lai iepriekseja dzive vins butu bijis ar karaliskam asinim.Ir dazadas zinatnes, kas palidz cilvekam atrast sevi. Miltons Eriksons dod cilvekam prograamu uz labu, lai tiktu pari sis dzives probleemam.Sis pasaules bailes ir atgadinajums par to, kas ar vinu noticis kada cita dzive. Ja specialists palidz to atcereties, tas palidz dzivot talak. So Gramatu neesmu lasijusi
 
ena: Vai astroloģijā ir kāda īpaša planētu konstelācija, kas izskaidro pēdējos gados tik izplatīto "četrdesmitgadnieku krīzi"? Ja tā - tad kādas prognozes nākotnei? Un vai šī "krīze" kā neizbēgama ietverta visu šo cilvēku individuālajos horoskopos, vai arī pastāv izvēle?
 
40 gadnieku krizi provoceki zurnali. Ta ir cilveku dariisana, ne vairs zvaigznu. Viss notiek musu sapraataa. Ja cilveks nerekinaas ar saviem lidzcilvekiem, berniem, tas vinuietekme. Mes katrs veidojam savu dzives modeli pec vecaku dzives modelja. Ja vecaki pamet savus bernus, tad sii beerna dzive turpmak bus krasi mainiita, vins baidiisies ka vinu var pamest. Berni no pilnas gimenes veiksmigak tiek galaa ar dzives gruutiibaam, vins labak maacaas utt.Udrikstesanas pamest gimeni patiesiiba ir bailes, kas vairo musu kopejo bailju fonu.Mes katrs esam atbildigs par to, lai pasaule butu lidzsvaraa.
 
daugava: Vai apsveicāt Olgu Dreģi jubilejā? Kāda bija jubilejas balle???
 
Nebiju jubilejas balle, jo braucu uz laukiem.Biju saruunata viesoties Cesu rajonaa, tapec balli neapmekleeju, bet ticu, ka taa bija briniskiiga
 
Nora: Jums Latvijas kristīgajā radio ir Bībeles lasījumi. Vai Jūs esat kristiete?
 
Lasijumi ir 10 gadus veci. Jaa, esmu kristiete
 
Zirgs: Akvalina,Jūs esat apveltīta ar kaut kādu dīvainu pievilcīgu šarmu,gandrīz kā Popkinsa.Vai nēesat no Gulbja zvaigznāja Alfas? Es Jūs jau sen cienu un Jūs esat viena no manām mīļākajām aktrisēm! Lai Jums veicas!!!
 
Paldies!Es nezinu par sadu zvaigznaju. Ja esat ttur bijis, varbut varat apskatities, vai tur nav manu radurakstu
 
@manda: Kā Jūs vērtējat zīlnieču diagnozi, ka cilvēkam ir uzlikts lāsts, viņš ir noskausts, mājai ir lāsts utt.jpr.? Un ka viņas var viņu "noņemt". Kaut gan manuprāt - cilvēks pats ir pietiekami spēcīgs, lai spētu mainīt šādas "diagnozes" (tāpat kā ārsts ar zālēm mazina sekas, bet neārstējot cēloni (t.i. domāšanas veidu, vērtības, attieksmi) slimība tāpat atradīs kādu ceļu kā dot brīdinājuma signālus, ka kaut kas nav īsti kā vajag ne tikai fiziskajā, bet arī garīgajā līmenī. Un vai joga varētu būt viens no veidiem, kas varētu palīdzēt cilvēkam pašam sevi sakārtot (vai ir citi efektīgāki?)? Vai cilvēks pats veido savu likteni?
 
Jebkurs veids, ari joga, dazadas vingrosanas var palidzet.Par lastiem. Es nesaku, ka tas nav iepejams. Cilvekam pasam jabut tik tiram, lai pie vina nekas nekertos klat. Caursist jau gan var visu, bet cvilveki nezina kadas sekas vinus sagaida
 
Oskars: Jūs Akvelīn esat brīnišķīga sieviete un novēlu Jums šo brīnišķīgo starojumu un eleganci,kas ikdienā ar jums joprojām.Jūs esat paraugs daudzām sievietēm Latvijā!
 
Paldies!Ko tadu reti sanak dzirdet
 
šaltiņa: Liekas nekas nvar aizstāt mīlestību, pat ne astroloģija?Ko sakiet par to?
 
Bez saubam, kad cilveks ir iemilejies, vinam neko vairs nevajag - ne astriologiju, ne psihoterapiju. Tas viss ir vajadzigs tad, kad vairs nav ar sevi harmonijaa
 
rikijs: Vai pie jums ir iespējams tikt uz pieņemšanu un kā tas izdarāms,kur pieteikties? Iepriekš jau pateicos,ja tāda iespēja radīsies!
 
Es nereklamejos, jo pagaidam stradaju teatri.Kas grib, tie atrod
 
ak: Par ko jūs, ļaudis???? AKvelīna, ko Jūs tagad darāt teātrī, kādas lomas, kas nākotnē iecerēts. Vai kino arī kādreiz ko darāt. Vēl es atceros, ka Jūs jauki vadījāt dažādus lielus masu pasākumus. Toreiz vēl kopā ar suni, tādu plušķainu
 
Pluskaisns nebija, bija suns ar lielam ausim. Daudziem vienu bridi likas ka esmu pazuduisi no teatra, pieversusies tiaki astrologijai. Ta nav. Es speleju. Sapnis par rudeni, man saja izradee ir loti laba loma.Domaaju, ka mani sagaida loti briniskigs pavasaris ar skaistam lomam
 
Daiga: Esmu sajūsmā par Jūsu tulkotajām Mihaila Ležepjkova grāmatām. Vai varat sniegt vairāk informācijas par to, kā var pieteikties pie grāmatas autora uz konsultācijām, semināriem. Vai viņš kādreiz ierodas arī Latvijā?
 
Vins ierodas ari Latvijaa. Te ir ari vina centrs.
 
čiepa: Man prieks par to,ka Akvelīna IR stipra.To ,ka viņa nodarbojas ar astroloģiju,vien nozīmē,ka ir spēcīga ,gudra un izturīga. Tas ir ļoti grūts darbs. Lai viņai veicas
 
Paldies!
 
Pepe: Akvelīna Līvmane ir visnotaļ jauks cilvēks, bet to astroloģijas piekopšanu es nevaru un nevaru saprast, tas taču ir vēl trakāk par kafijas biezumiem
 
Tas ta nav. Astrologija ir loti svariuiga. Es sevi saku saprast tad,. kad pirmo reizi ieraudziju sav astrologisko karti
 
ēde: Ko cilvēkam nevajadzētu lietot pārtikā?
 
Mes pasi loti labi zinaam, ko mums vajag un ko ne.
 
aktiere: Vai negatīvās lietas, ko aktieris dara uz skatuves, tēlojot negatīvo varoni, ietekmē pašu aktieri?
 
Jaa loti. Mans kolegis dzivi beidz lidzigi kaa vina varonji uz skatuves Ta ir ari rezisora atbildiiba pret savu aktieri.
 
neaizmirstule: Kāpēc mēs vairumā gadījumu piedodam tikai ar prātu, bet nespējam to izdarīt ar sirdi?
 
Tas ir ilgstoss darbs. Ar sirdi piedot - tas nozime atgriezties pie si gadijuma atkal un atkal. Katrs notikums ir jaaparmalj, lai saprastu ka tas notikums vairs nebija gluzi ar tevi, jo tu esi jau citrs cilveks
 
blēdis: Gribētos zinot vai tādi jēdzieni ir savienojami kā DIEVS, baznīca un nauda.
 
Tie ir savienojami. Ja cilveks izdomajis naudu, tad cilvekam ta ir nepieciesama
 
Eva: Vai ticat reinkarnācijai?Vai cilvēka slimības ir viņa nepareizās rīcības rezultāts?Paldies!Lai veicas!
 
Ja daudzus gadu tuukst cilveki par to runaa, nekas nav taads kas nepiepildaas. Kapec viens ienak dzive ar lielaku potencialu,citam tas suri gruti janoppelna?Jebkura slimiiba ir musu nepareizas ricibas rezultaats.
 
Syn: ....nu ko pielipāt Līvmanei? man vinas kalendārs pie sienas..skaists :)
 
Sis kalendars ir brinums mana dzivee.
 
zvirbulēns: Kā jums izdodās būt tik jaukai un arī sakarīgai? P.S. tik nesniedzat politiska rakstura komentārus. No politikas, šī netīrā zamja, turieties nost. Ja varētu Jūs atrast, aicinātu Jūs ar ģimeni pie sevīm atpūsties, man ir kolosala vietiņa laukos, vienkārši pasaka. Jums patiktu. Nu tā vai citādi, lai Jums Dieviņš dod vairāk laimes izjūtu.
 
Paldies!
 
killing joke: Sakiet lūdzu, cienītā, uz cik procentiem vidēji piepildās astroloģiskā prognoze un kāda ir astrologa atbildība par sastādīto prognozi? Paldies!
 
Ja strada ar personisko horoskopu - zina noteiktu jaut ko cilveks grib atrisinat, tad var noradit celu, bet dzivi jau dzivo pats cilveks. Viss talakais ir atkarigs no vina. Prognoze piepildas tik cik cilveks velas ar savu dzivi darit.Tad jau var jautat vai arsts var garantet veselibu
 
Saturns: Vai Jūsuprāt mūsu sabiedrībā nav par daudz tolerances pret latviešu tautai kaitējošiem destruktīviem elementiem: praidistiem, ultraliberāļiem un tamlīdzīgiem?
 
Gruti atbildet par toleranci. Tas butu garakas sarunas temats.
 
zurka: Kas Jums pašlaik dzīvē ir galvenais - teātris vai astroloģija, vai kaut kas cits?
 
Dziive. Viss kopa. Teatri gaidu jaunu lomu komeedijaa.Paslaik meginu nostabilizet savu dzivi. Macos numerologfiju, salidzinu to ar astrologiju. Esmu prieciiga par to, ko varu apgut un iemacities.
 
Aija: Man bija prieks Jūs dzirdēt Kristīgā Radio Bībeles lasījumos. Tajos noteikti lasījāt, ka padomu prasīt zvaigznēm ir grēks. Un tādam cilvēkam nav svētības no Dieva, tikai lāsts. Katra cilvēka izvēle ir pagriezt seju pret Dievu, vai pagriezt muguru. Jums nav žēl sava izvēle?
 
Dievs nekad nevienu nenoladetu jo radijis mus milestibaa. Ne velti ir teiciens - metieit pirmo akmeni ja esiet bez greka. Es skatos mums dotajas sakaribas. Zeme rinko ap Sauli. Viss ir likumsakariigi,mums jamegina saprast sis likumsakaribas. Ir svarigi ieverot robezas - cik taalu ko drikst unko nedrikst darit. Astrologija sava augstakaja limeni nekad nesaka tev bus darit to vai ko citu.Cilvekam butiuski neiedot noliedzosu programmu
 
koko: Ko domājat par veģetārismu. Vai pati ēdat gaļu?
 
Taagad ir gavena laks.Es galu needu. Es jutos labaak un vieglaak, tas noziimee ka eedu pareizi,Ja paedu un man nak miegs, tas noziime ka kaut kas nav pareizi
 
Andris: Ar ko jāsāk cilvēkam šajā stresa un mūžīgā uztraukumu pārpilnajā pasaulē,lai kontrolētu ēšanas ieradumus un savu iekšējo līdzsvaru. Te domāju,vai tā ir kāda literatūra,draugu kopas,vai cilvēks sevis kontrolēšanu var sākt no kāda cita atskaites punkta? Novēlu,lai Jūs cien.Akvelīna,būtu vienmēr tik moža ar raitu,pat lidojošu gaitu un ar plašu prāta apvārsni un iespējām augt garīgi bezgalīgi!
 
Jaasak ar savu galvu, kur reodas musu prieksstati par situacijaam.Ja ir nemiers ar sevi, tas nozimee par nesaskanju, kas izraisa slimiibas. Literatuura mekleeju lietas, kas maca dzivot harmonijaa. Izvairos no lietam, kas mani satrauktu.
 
Apollo: VAi varam sākt čatu?
 
Jaa varam
 



PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(55)
prātīgā » A.Līvmanei     05.07.2010 13:27:29     Ziņot!

Visu cieņu Jums un tam,ko darāt.Arī es nopirku Jūsu kalendāru dāvanai,cilvēks bija patiesi priecīgs.Bet to,kurš jautāja par plastilīnu,neņemat par pilnu,jo par viņa prāta spējām liecina viņa nika pēdējās divas zilbes.

sanda     20.04.2009 21:56:46     Ziņot!

Sakiet,vai greizsirdībai ir pamats?...

dana » akvelīnai     08.04.2009 07:35:24     Ziņot!

man ir prieks ka jūs dzīvojat lat`vijā kā jums š``kiet vai cilvēks ar savām domām var ietekmēt savu turpmāko dzīvi

mūsu     28.03.2009 19:51:13     Ziņot!

kristīgā vērtība ir šlesarjs un kaijaks,............ha hā es vīra vietā arī bēgtu un tālu

nu     28.03.2009 19:49:38     Ziņot!

abas ar brīdaku ir īstais pāris, kāds ķipītis tāds vāciņš ar piesitienu


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 

Reklāma

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Dienas foto: Kautiņš parlamentā (19) Foto galerija

Ukrainas parlamentā jau ne pirmo reizi domstarpības risina, liekot lietā dūres. ...

Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
APOLLO DARBS
  • Argentīnas Nacionālā diena.
  • 1892. gadā dzimis Josips Brozs Tito — Dienvidslāvijas vadītājs laika posmā pēc Otrā pasaules kara.
  • 1905. gadā dzimis itāļu modes dizaineris Aldo Guči.

Lasi vairāk

skaidrs Rīga šobrīd:
skaidrs +16.1 °C

Vējš: 4 m/s ZR
Saule lec: 4:48 riet: 21:54
Dienas ilgums: 17h 6min
Šodienas gaviļnieki:
Anšlavs, Junora
Āfrikas diena Čadā, Libērijā, Madagaskarā, Mali, Mauritānijā, Namībijā, Dienvidāfrikā, Zambijā, Zimbavē
Paklāju diena Turkmēnijā
Neatkarības diena Jordānijā
10:21Šobrīd TV ekrānos

LTV1

LTV7

LNT

Pirmais Baltijas Kanāls