neliels sniegs

Svētdiena, 12. februāris  11:29

Laika ziņas: Rīga -12 °C. neliels sniegs

Vārdadienas: Karlīna, Līna

Liepnieks uzskata, ka Zatlers neko nesaprot no politikas

Jānis Krēvics, «Apollo», redakcija@apollo.lv

Pirmdiena, 16. februāris (2009) 14:12    |    Komentāri: (124)

Drukāt  Nosūtīt draugam

Valsts prezidenta Valda Zatlera paziņojums par neuzticību premjeram Ivaram Godmanim rada iespaidu, ka prezidents neko nesaprot no politikas. Tā uzskata bijušais ekspremjeru Andra Šķēles un Aigara Kalvīša padomnieks, sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks.

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Liepnieks sarunā Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā» pauda neizpratni par piektdien izplatīto Valsts prezidenta paziņojumu, ka viņš zaudējis uzticību premjeram. «Tas liecina, ka prezidents neko nesaprot no politikas. Tas rada iespaidu, ka prezidents nesaprot, ko dara,» atzina Liepnieks, prezidenta paziņojumu nosaucot par muļķīgu.

Liepnieks atklāja, ka viņam nav saprotams, kā Zatlers varēs doties ārvalstu vizītēs un skaidrot, kā strādā Latvijas valdība un premjers, kuram viņš neuzticas. Turklāt viņš atzīmēja, ka Zatlers nav tiesīgs izteikt neuzticību Ministru prezidentam, tas jādara Saeimai. «Prezidentam nav tādu konstitucionālu tiesību. Neuzticību Godmanim var izteikt Saeima,» — tā Liepnieks. Vienlaikus Liepnieks arī norāda, ka «ne jau tikai Godmanis ir atbildīgs par to, kas notiek valstī».  

Asa kritika veltīta arī parlamenta opozīcijai. Liepnieks uzskata, ka opozīcija pieļauj kļūdas, kas raksturīgas pozīcijai. Viņaprāt, Tautas partijas rosinātajiem Satversmes grozījumiem opozīcija piegājusi pavirši, proti — ja Tautas partijā ir slikti cilvēki, viņu idejas arī ir sliktas. «Ja būtu pieņemti šie grozījumi, tie ļautu ātrāk atlaist Saiemu un sarīkot jaunas vēlēšanas,» sacīja Liepnieks. 



PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(124)
lii     28.02.2009 22:37:12     Ziņot!

atradies profs ........

reņģe     23.02.2009 10:52:10     Ziņot!

Nu pietiek mums to liepnieku, stendzenieku un bendiku nelietīgo kampaņu un muldēšanas. Viņu domāšanu regulē daži biezie maki!

JANIS     19.02.2009 16:22:47     Ziņot!

Student, beidz pļāpāt, tas bija apmaksāts komentāsrs!!! Ei, STUDENT, VEL PAMACIES, UN NEAIZTIEC ZATLERU!!

gnīda     17.02.2009 12:53:26     Ziņot!

Taisnība, ka atbildīgs ne tikai Godmanis, bet koalīcijas ilglaicīgi realizētā "valsts nozagšanas politika." No bezizejas ir tikai 2 izejas - nedarīt neko vai mēģināt tomēr izķepuroties. Ja pieņem, ka TP rosināto satversmes grozījumu būtība ir saeimas PAŠATLAIŠANĀS, tad rodas loģisks jautājums - kādēļ vajadzīgas saeimas vēlēšanas? Partijas ieceļ savus deleģētos cilvēkus. Ja nu viņi izdomā, ka savārījuši pietiekoši daudz "ziepju", pasludina pašatlaišanos un sāk atkal visu no gala. Nekādas atbildības (pat politiskās). Ir tikai viens sīks šķērslis - satversmē teikts, ka VARA PIEDER LATVIJAS TAUTAI nevis kabatas partijām.

SMIRDĀNS     17.02.2009 09:47:43     Ziņot!

JĀ ZATLERS DOMĀ KĀ IZĀRSTĒT UN NESAPROT, KA POLITIKĀ IR KĀ APCAKARĒT,BUTU VAIRĀK TĀDI JURĢI


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 

Reklāma

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Dienas foto: Spēkstaciju varenība (7) Foto galerija

Ogļu spēkstacijas Vācijas rietumos.

Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
APOLLO DARBS
  • ASV Džordžijas štata diena.
  • 1804. gadā miris vācu filozofs Imanuels Kants.
  • 1809. gadā dzimis ASV 16. prezidents Ābrams Linkolns.

Lasi vairāk

neliels mākoņu daudzums Rīga šobrīd:
neliels mākoņu daudzums -13.3 °C

Vējš: 4 m/s D
Saule lec: 8:00 riet: 17:17
Dienas ilgums: 9h 17min
Šodienas gaviļnieki:
Karlīna, Līna
Linkolna dzimšanas diena ASV
Jaunatnes diena Venecuelā
Mjanmaras apvienošana
11:27Šobrīd TV ekrānos

LTV1

LTV7

LNT

Pirmais Baltijas Kanāls