Atpakaļ Tālāk

Pans Kleksis jautā 1. septembrī

Pans Kleksis

Otrdiena, 1. septembris (2009) 11:18    |    Komentāri: (28)

Drukāt  Nosūtīt draugam

Ja premjers apgalvo, ka sociālie protesti ir bezjēdzīgi, jo papildu naudu budžetā nerada, vai tas nozīmē, ka nav vērts arī iet uz vēlēšanām un svinēt 18. novembri?

Portāla «Apollo» lasītāji! Pans Kleksis katru dienu iepazīstas ar komentāriem, kas veltīti viņa jautājumam, un sola tos nolasīt arī «Radio SWH» ēterā. Tāpēc aicinām aktīvi komentēt katras dienas jautājumu!

Plašāk lasiet «Radio SWH»! 



PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(28)
kriksliitis     02.09.2009 23:52:37     Ziņot!

Tas nozīmē , ka laiks apskatīties ,kas "lācītim" vēderā . Pēc šīs akcijas, viņš, tāpat kā "zelta zivtiņa", būs gatavs izpildīt trīs vēlēšanās- samazināt nodokļus , palielināt algas , un nekandidēt vēlēsanās -2010 . gadā

;;;.     02.09.2009 21:01:33     Ziņot!

neiešu vēlet par noziedzniekiem kamēr netiks likvidēti...

z     02.09.2009 18:21:49     Ziņot!

Labs jautājums. Vislabāk- retorisks.

rejmērs     02.09.2009 17:30:20     Ziņot!

Tieši tā, Pan kleksi, tāpat kā tavi komentāri.

XXL     02.09.2009 15:53:43     Ziņot!

Jautājums vietā! Kāpēc mums jābūt kaut kādiem pienākumiem pret valsti, ja tai nav pret mums...? Pat ne minimālas cieņas šodien,ja reiz ne cilvēks, ne izglītība nav nekādas vērtības šeit Latvijā dotajā brīdī.


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 

Reklāma

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Dienas foto: Kautiņš parlamentā (24) Foto galerija

Ukrainas parlamentā jau ne pirmo reizi domstarpības risina, liekot lietā dūres. ...

Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
APOLLO DARBS
  • Argentīnas Nacionālā diena.
  • 1892. gadā dzimis Josips Brozs Tito — Dienvidslāvijas vadītājs laika posmā pēc Otrā pasaules kara.
  • 1905. gadā dzimis itāļu modes dizaineris Aldo Guči.

Lasi vairāk

skaidrs Rīga šobrīd:
skaidrs +16.2 °C

Vējš: 4 m/s ZR
Saule lec: 4:48 riet: 21:54
Dienas ilgums: 17h 6min
Šodienas gaviļnieki:
Anšlavs, Junora
Āfrikas diena Čadā, Libērijā, Madagaskarā, Mali, Mauritānijā, Namībijā, Dienvidāfrikā, Zambijā, Zimbavē
Paklāju diena Turkmēnijā
Neatkarības diena Jordānijā
11:38Šobrīd TV ekrānos

LTV1

LTV7

LNT

Pirmais Baltijas Kanāls