skaidrs

Ceturtdiena, 9. februāris  18:15

Laika ziņas: Rīga -9.9 °C. skaidrs

Vārdadienas: Apolonija, Simona

Rīgā apšaudīts 15. maršruta trolejbuss

LETA

Ceturtdiena, 3. septembris (2009) 00:05    |    Komentāri: (36)

Drukāt  Nosūtīt draugam

Trešdienas vakarā ap plkst. 17.00 Rīgā 15. trolejbusa virzienā raidīti šāvieni, aģentūrai LETA apstiprināja SIA «Rīgas satiksme» pārstāve Iluta Bērziņa.

Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Šāvieni uz trolejbusu raidīti, kad tas tuvojies pieturvietai Mazā kalna ielā. Tā dēļ trolejbusa priekšējā stiklā radušies divi punktveida caurumi, kā arī izbiris labās puses salona logs.

Cietušo notikušajā nav, sacīja Bērziņa.

Kā aģentūrai LETA pavēstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītāja Sigita Pildava, policijā šāds gadījums trešdien nav reģistrēts.

LNT raidījums «Degpunktā» ziņoja, ka, iespējams, apšaudē ticis izmantots pneimatiskais ierocis. Pēc raidījumā vēstītā, stikla šķembas traumējušas vairākus pasažierus un viena sieviete nogādāta slimnīcā.

Pēc sašautā trolejbusa vadītāja Arņa teiktā, arī citi viņa kolēģi, tuvojies pieturvietai Mazā kalna ielā, jutuši šāvienus, taču tie viņu vadītos transporta līdzekļus nav skāruši, tādēļ iespējams, ka šodien Rīgā apšaudīti vairāki trolejbusi.

Apšaudē cietusi arī Mazā kalna ielas pieturvieta. 

LETA
Materiāls publicēts sadarbībā ar


PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(36)
Kate rupucim     04.09.2009 12:54:34     Ziņot!

Jā, es zinu. Es to komentāru raidīju iepriekšējā (pirms manējā) komentāra autoram, kurš uzskatīja, ka rakstā ir kļūda. :)

Biju tur     04.09.2009 10:17:59     Ziņot!

Es braucu ar šo trolejbusu. Stāvēju tālāk no tā loga, kuru izsita, paveicas. Daži cilvēki guva traumas no izsista stikla. Pati redzēju sievieti, kurai asiņoja roka, bet viņa ar nākamo trolejbusu aizbrauca, un šaubos, ka viņa zvanīja policijai. Laikam pārējie cietušie arī aizbrauca un nekur neziņoja. Tāpēc ari raksta, ka nav cietušo..

rupucis » katei     03.09.2009 12:21:40     Ziņot!

15 trolejbus Latvijas Universitate- Visku iela. un vins kurse pa Mazo kalna ielu :(

kkk     03.09.2009 10:09:31     Ziņot!

Murnieces kundze gaidam jusu komentarus,prieksh Bauskas benzins pietiek ,prieksh Rigas ne.

xyx     03.09.2009 10:08:01     Ziņot!

kas zina, kas tas par baltu logu apollo rakstiem pa virsu bīdās, kad komentāru uzraksta? kāds "čeko" datoru vai?


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 

Reklāma

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Dienas foto: Pilnmēness ASV (29) Foto galerija

Brīnišķīgs pilnmēness ASV.

Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
APOLLO DARBS
  • 1846. gadā dzimis vācu autokonstruktors, karburatora izgudrotājs Vilhelms Maibahs.
  • 1887. gadā dzimis Krievijas pilsoņu kara un daudzu anekdošu varonis Vasilijs Čapajevs.
  • 1893. gadā slavenajā «Moulin Rouge» pirmo reizi tiek rādīts striptīzs. Tas notiek kādas studentu ballītes laikā, kad dāma, vārdā Mona, visu acu priekšā atbrīvojas no drēbītēm. Pasākums beidzas ar grandiozu skandālu, jo policija Monai par amorālu uzvedību piespriež 100 franku naudas sodu, savukārt par šādu lēmumu saniknotie studenti Parīzē sarīko pamatīgus nemierus.

Lasi vairāk

skaidrs Rīga šobrīd:
skaidrs -9.9 °C

Vējš: 4 m/s ZA
Saule lec: 8:06 riet: 17:11
Dienas ilgums: 9h 5min
Šodienas gaviļnieki:
Apolonija, Simona
Svētā Marona svētki Libānā
18:15Šobrīd TV ekrānos

LTV1

LTV7

LNT

Pirmais Baltijas Kanāls