Policija plāno lūgt apcietināt Neo
Ceturtdiena, 13. maijs (2010) 07:06 | Komentāri: (198)
Valsts policija (VP) ceturtdien, visticamāk, plāno tiesu lūgt apcietināt personu, kas tiek uzskatīta par «Ceturtās atmodas tautas armijas» (4ATA) pārstāvi Neo, aģentūra LETA uzzināja policijā.
«Apollo» jau vēstīja, ka otrdien vakarā policija aizturējusi Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta Mākslīgā intelekta laboratorijas pētnieku Ilmāru Poikānu, kas tiek uzskatīts par Neo. Policija ir pārliecināta, ka aizturētais ir cilvēks, ko uzskata par Neo.
Iepriekš gan Drošības policijas šefs Jānis Reiniks apgalvoja, ka «Neo draud tikai aprunāšanās», taču policijas uzrādītās apsūdzības liecina, ka Neo draud pat 10 gadi cietumsoda.
| VĒL PAR TĒMU: | VID datu noplūde |
Nagla vēršas Eiropas Cilvēktiesību tiesā saistībā ar Neo lietu (23) Bijusī «De facto» žurnāliste, tagadējā «Ventspils... | Lai atklātu pieeju jaunai informācijai, Neo gaidījis «notikumu X» (112) Valsts ieņēmumu dienesta (VID) informācijas noplūdē iesaistītais... |
Neo savdabīgā akcijā vēršas pret Rīgas pilsētas izpilddirektoru (49) Neo jeb Ilmārs Poikāns savdabīgā akcijā aicina vērsties pret... | Atšifrē vienu Neo vēstījumu. Visticamāk, tas ir kāds Bībeles pants (57) Biznesa portāla «Nozare.lv» īpašnieku ziņu aģentūras LETA... |
Neo raksta tviterī: rudens pienācis, laiks atmodai (68) Pēc vairāku mēnešu klusēšanas atkal par sevi devis ziņu Neo... | Veiktajās kratīšanās Neo lietā pārkāpumus nesaskata (18) Valsts policijas Iekšējās drošības birojs ir pabeidzis pārbaudi... |
VID darbiniece «padalījusies» ar informāciju portālam (41) Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvalde Daugavpils... | IT eksperti: par VID datu noplūdi jāatbild vadībai (18) Par Valsts ieņēmuma dienesta (VID) Elektroniskās deklarēšanas... |
Par datu noplūdi trim VID darbiniekiem par 20% samazina algu (66) Saistībā ar drošības incidentu, kad no Valsts ieņēmumu dienesta... | Naglas sūdzība par kratīšanu viņas dzīvesvietā noraidīta (28) Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas priekšsēdētājas pienākumu... |

| PĒDĒJIE KOMENTĀRI | Lasi visus komentārus(198) |
Vai nav laiks arī policijai padomāt, kam viņi strādā? Kāpēc pret tautu?
Galvenajs,ka pats PREZIDENTS nesen izteicas,ka šis publikacijas ir pat ļoti savlaicigas atklatiba šaja joma nepieciešama...Pašiem sen jau vajadzeja publicet šos datus.Izradas ka neeee...Kas viņš tads ir,tas Zatlers?
Tas tikai pierādītu policijas un Mūrnieces stulbumu, ja Poikānu ieliktu ķurķī! Viņš mani kā sabiedrības locekli neapdraud.
Novelkam paralēles ar Smirnovu un secinām, ka tas,kas iepriekš bija slepens un oficiāli nereāls,tad pēc laika jau oficiāli bēdīga realitāte attiecībā uz finansiālo stāvokli! Un tāpat ar Neo...! Un atskatoties vēsturē-kuram Uzvarētājam gan patīk,ka par zaudējumu runā atklāti,pirms Pats to ir apjēdzis...! Kārtējo reizi jāizsaka nožēla,ka Valsts tik ļooti baidās no viena cilvēka,kurš turklāt ir lojāls pēc būtības, lai ganjau sen varēja realizēt spožas idejas Silikona ielejā...!
Citi raksti kanālā
Rāvis: Latviju nevar uzskatīt par tirgu
(17)
Latviju nevar uzskatīt par tirgu, intervijā žurnālam «Kapitāls» norāda uzņēmējs Guntis Rāvis.
12:52 |
|
12:26 |
|
12:18 |
|
11:55 |
|
11:19 |
|
11:12 |
|
10:47 |
|
10:34 |
|
10:13 |
|
09:48 |
|
09:37 |
|
09:20 |
|
09:07 |
|
08:57 |
|
08:45 |
1 |
|
2 |
|
3 |
|
4 |
|
5 |
|
6 |
|
7 |
|
8 |
|
9 |
|
10 |
|
11 |
|
12 |
|
13 |
|
14 |
|
15 |
|
16 |
|
17 |
|
18 |
|
19 |
|
20 |
1 |
|
2 |
|
3 |
|
4 |
|
5 |
|
6 |
|
7 |
|
8 |
|
9 |
|
10 |
|
11 |
|
12 |
|
13 |
|
14 |
|
15 |
|
16 |
|
17 |
|
18 |
|
19 |
|
20 |

Dienas foto: Kautiņš parlamentā (24) 
Ukrainas parlamentā jau ne pirmo reizi domstarpības risina, liekot lietā dūres. ...
- Argentīnas Nacionālā diena.
- 1892. gadā dzimis Josips Brozs Tito — Dienvidslāvijas vadītājs laika posmā pēc Otrā pasaules kara.
- 1905. gadā dzimis itāļu modes dizaineris Aldo Guči.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| skaidrs | Rīga šobrīd: skaidrs +16.6 °C Vējš: 5 m/s ZR Saule lec: 4:48 riet: 21:54 Dienas ilgums: 17h 6min |
Anšlavs, Junora
Paklāju diena Turkmēnijā
Neatkarības diena Jordānijā













































































Norvēģu jūrā notikusi spēcīga zemestrīce (71)