skaidrs

Svētdiena, 12. februāris  00:56

Laika ziņas: Rīga -18.5 °C. skaidrs

Vārdadienas: Karlīna, Līna

Pasažieru lidmašīna ar degošu dzinēju veic ārkārtas nosēšanos Grieķijas salā

LETA

Sestdiena, 4. septembris (2010) 19:20    |    Komentāri: (8)

Drukāt  Nosūtīt draugam

Sestdien Grieķijas salā Kosā ārkārtas nolaišanos veikusi Slovākijas pasažieru lidmašīna ar degošu dzinēju un pasažieri un apkalpes locekļi no tās evakuēti pa piepūšamajiem trapiem, paziņoja lidostas amatpersonas.

Foto: Scanpix/Reuters

Aviokompānijas «AirExplore» lidmašīna «Boeing 737-400» bija ceļā no Itālijas pilsētas Veronas, kad aizdegās tās labais dzinējs. Pilots lūdza atļauju veikt ārkārtas nolaišanos Egejas jūras salā Kosā.

Pēc nosēšanās tika evakuēti 169 pasažieri un septiņi apkalpes locekļi. Par cietušajiem netiek ziņots. 

LETA
Materiāls publicēts sadarbībā ar


PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(8)
Vārds     05.09.2010 23:05:42     Ziņot!

Vai ta baltiks jaunas lidmasinas nepirks no airbusa, es nauda tomer.

Hmmm     05.09.2010 12:27:35     Ziņot!

Boeing 737, kārtējo reizi. Lidmašīnas ar ļoti sliktu slavu, bet, kā par nelaimi, Airbaltic tieši tādas ir iegādājies...

uh     05.09.2010 12:13:32     Ziņot!

Ne jau vienmēr sala gadās tuvumā.

mudaks » ..     05.09.2010 10:28:32     Ziņot!

hahaha tas gan i jocēg

es » Adresāts...     05.09.2010 09:10:23     Ziņot!

Kas tur jocīgs- lidmašīna nevar tā vienkārši nolaisties jebkurā lidlaukā kad tā grib! Skrejceļam jābūt brīvam un lidostai gatavai pieņemt avārijas nosēšanos!


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 

Reklāma

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Dienas foto: Āboltiņa sveic Gorbunovu 70 gadu jubilejā (111) Foto galerija

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V) viesojas pie atjaunotās...

Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
APOLLO DARBS
  • Kamerūnas Jaunatnes diena.
  • Krievijas aviokompānijas «Aeroflot» diena.
  • 1697. gadā cars Pēteris I atļauj tabakas tirdzniecību Krievijā.

Lasi vairāk

skaidrs Rīga šobrīd:
skaidrs -18.5 °C

Vējš: 3 m/s D
Saule lec: 8:00 riet: 17:17
Dienas ilgums: 9h 17min
Šodienas gaviļnieki:
Karlīna, Līna
Linkolna dzimšanas diena ASV
Jaunatnes diena Venecuelā
Mjanmaras apvienošana
00:51Šobrīd TV ekrānos

LTV1

LTV7

LNT

Pirmais Baltijas Kanāls