Atpakaļ Tālāk

Ērglis: bioloģijā esam lielu pārmaiņu priekšā; cilvēki dzīvos 120 gadus

«Apollo», redakcija@apollo.lv

Piektdiena, 6. janvāris (2012) 17:07    |    Komentāri: (189)

Drukāt  Nosūtīt draugam

Bioloģijā mēs stāvam lielu pārmaiņu priekšā, cilvēka mūža ilgums nākotnē varētu būt  120 gadi.

Foto: Edijs Pālens/LETA

To intervijā žurnālam «Playboy» pastāstījis kardioķirurgs Andrejs Ērglis.

Ērglis norāda, ka normāli mēs varam dzīvot 120 gadus, kaut arī ir speciālisti, kas uzskata, ka reāli ir pat 135 gadi.

Ērglis uzsver, ka bioloģijā mēs stāvam uz lielu pārmaiņu sliekšņa. Bieži neredzam to, kas ir mazliet paslēpts, taču, kad to ieraudzīsim, varēsim regulēt ļoti daudzas lietas, uzskata Ērglis.

Viņš norāda, ka dzīves ilgums būs ievērojami lielāks - piemēram, briti nopietni gatavojas tam, ka 2020.gadā viņiem būs viens miljons simtgadnieku.

Ērglis gan piebilst, ka līdz 120 gadiem ir vērts dzīvot vienīgi tad, ja cilvēki neguļ uz gultas un tas viss nav mākslīgi nodrošināts. Viens no aspektiem fiziskā žirgtuma saglabāšanā ir mentālais stāvoklis - domāšanas veids un attieksme pret dzīvi, norāda Ērglis. Ja ar to viss būs kārtībā, saglabāsies arī žirgtums. 



PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(189)
jo     15.01.2012 10:49:33     Ziņot!

urā.... UZ PENSIJU 100gados! -Tam tas raksts ir domāts!

Juris     13.01.2012 08:51:11     Ziņot!

Nafig vajag dzīvot 120 gadus? Lai 117(ja ne vairāk) no tiem melnu muti ražotu pievienoto vērtību dzenoties pēc eiroremonta, mājas kinozāles un jaunas kajennas?

mumi » resnais suns     13.01.2012 08:34:27     Ziņot!

valsts propagandas mashinerija jau strada pie sociala budzeta aizsardzības pasakumiem, bet es gan teiktu ka tik traki nebus - 90 : )

Šitā     12.01.2012 21:17:40     Ziņot!

Mazgā rokas pēc Tuļeta, ēd ogas un Dzīvo līdz 130!

Eds     12.01.2012 20:14:34     Ziņot!

Uz šī raksta lasītājiem tas nekādi neattiecas...


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 

Reklāma

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Dienas foto: Kautiņš parlamentā (35) Foto galerija

Ukrainas parlamentā jau ne pirmo reizi domstarpības risina, liekot lietā dūres. ...

Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
APOLLO DARBS
  • Argentīnas Nacionālā diena.
  • 1892. gadā dzimis Josips Brozs Tito — Dienvidslāvijas vadītājs laika posmā pēc Otrā pasaules kara.
  • 1905. gadā dzimis itāļu modes dizaineris Aldo Guči.

Lasi vairāk

skaidrs Rīga šobrīd:
skaidrs +17.5 °C

Vējš: 5 m/s ZR
Saule lec: 4:48 riet: 21:54
Dienas ilgums: 17h 6min
Šodienas gaviļnieki:
Anšlavs, Junora
Āfrikas diena Čadā, Libērijā, Madagaskarā, Mali, Mauritānijā, Namībijā, Dienvidāfrikā, Zambijā, Zimbavē
Paklāju diena Turkmēnijā
Neatkarības diena Jordānijā
17:49Šobrīd TV ekrānos

LTV1

LTV7

LNT

Pirmais Baltijas Kanāls