Atpakaļ Tālāk

Britu salās pazūd vēl viena Latvijas piederīgā

«Apollo», redakcija@apollo.lv

Trešdiena, 25. janvāris (2012) 14:01    |    Komentāri: (86)

Drukāt  Nosūtīt draugam

Īrijas likumsargi izplatījuši paziņojumu par pazudušu Latvijas valstspiederīgo - 16 gadus vecu Alisu Apini, vēsta īru mediji.

Foto: Scanpix/Reuters

Kā vēsta medijs «Irish Times», Garda lūdz iedzīvotāju palīdzību 16 gadus vecās Apines atrašanās vietas noskaidrošanā.

Meitene pēdējo reizi redzēta 17.janvārī Limerikas apkaimē.

Apine ir 170 centimetrus gara, viņai ir melni mati un zilas acis - pazudušo Latvijas piederīgo raksturo īru likumsargi.

  



VĒL PAR TĒMU: Latvijas iedzīvotāji pasaulē
Olandu salas pārpludina austrumeiropiešu viesstrādnieki, arī latvieši (46)
Somijai piederošās Olandu salas pēdējā desmitgadē pārpludinājuši...
Latvijas valstspiederīgajam Lielbritānijā piespriests mūža ieslodzījums (56)
Lielbritānijas tiesa otrdien piesprieda mūža ieslodzījumu Latvijas...
Britu kompāniju soda par negadījumu, kurā Latvijas viesstrādnieks zaudēja roku (13)
Lielbritānijas atkritumu pārstrādes kompānijai piemērota soda...
Latvijas valstspiederīgais Lielbritānijā atzīts par vainīgu slepkavībā (11)
Lielbritānijas tiesa atzinusi par vainīgu slepkavībā Latvijas...
Par uzbrukumu atkritumu savācējam Lielbritānijā notiesāts Latvijas valstspiederīgais (25)
Lielbritānijā par uzbrukumu atkritumu savācējam un viņa velosipēda...
Slimnīcā Lielbritānijā par dzīvību cīnās Latvijas valstspiederīgais
Slimnīcā Lielbritānijā par dzīvību cīnās Latvijas valstspiederīgais,...
Latviešu «sprīdīši» atgriežas no Īrijas un sapelnīto naudu ieguldīs biznesā (215)
Kāda ģimene devusies pretēji plūsmai un pēc divu gadu dzīves...
«Kaitinošās sievas dēļ» Latvijas piederīgais Lielbritānijā apzog veikalu (12)
Lielbritānijā aizturēts kāds Latvijas piederīgais, kurš...
Par uzbrukumu ar beisbola nūju Lielbritānijā notiesāts latvietis (17)
Lielbritānijā par uzbrukumu notiesāts Latvijas pilsonis, kurš...
Arī viesstrādnieki no Latvijas britu fermās strādā necilvēcīgos apstākļos (60)
Daļa viesstrādnieku Lielbritānijas lauksaimniecībā strādā...


PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(86)
OTTO     28.01.2012 16:50:11     Ziņot!

Kārtējā ļisa Aļisa, un atkal Latvijas valstspiederīgā! Manuprāt, pēdējais laiks atbrīvoties no šīs sugas, kas nespēj parunāt latviski, toties rij narkotikas un sūdzas par cilvēktiesībām Latvijā.

update     27.01.2012 12:24:42     Ziņot!

Press Releases 26/01/2012 Missing Person - Alisa Apine, Limerick 17/1/12 - Located Missing person Alisa Apine has been located safe and well. No further action is required. Previous press release refers

kjaupis     26.01.2012 16:11:04     Ziņot!

Kā apollo vēl nav paziņojusi ka meklētā persona ir atradusies sveika un vesela!!!

Latvijas "gudrajiem"     26.01.2012 09:27:06     Ziņot!

Britu salas veido divas neatkarigas valstis: Apvienota karaliste un Irijas republika (http://en.wikipedia.org/wiki/British_Isles). Kartejais banalais propogandas rakstelis,lai biedetu cilvekus,jo,pieminot Britu salas,cilveki doma,ka ta ir Anglija,UK...,bet katra zina ne Irijas republika,kas ir cita valsts.Rodas iespaids,ka uzdarbojas serijveida slepkava,kaut gan tas ir mulkibas un rezultata cilveki tiek mulkoti.Reali seit var runat par noslepkavoto Alisi,kura tika atrasta karalienes darza,jo ieprieks noslepkavotais latvietis izradijas,ka ir lietuvietis.Tas ir diezgan dumji un nekonkreti no Apollo puses sada veida mulkot civekus ar saviem raksteliem par aizbraucejiem.

mednieks     26.01.2012 08:31:53     Ziņot!

zel ,,, ari pasaule represijas pret LATVIESIEM jau kura pazud un mirusus atrod seit DZIMTENE bada nave draud pasaule vardarbiga un cik ilgi LATVIETI nikulosi


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 

Reklāma

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Dienas foto: Kautiņš parlamentā (35) Foto galerija

Ukrainas parlamentā jau ne pirmo reizi domstarpības risina, liekot lietā dūres. ...

Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
APOLLO DARBS
  • Argentīnas Nacionālā diena.
  • 1892. gadā dzimis Josips Brozs Tito — Dienvidslāvijas vadītājs laika posmā pēc Otrā pasaules kara.
  • 1905. gadā dzimis itāļu modes dizaineris Aldo Guči.

Lasi vairāk

skaidrs Rīga šobrīd:
skaidrs +17.5 °C

Vējš: 5 m/s ZR
Saule lec: 4:48 riet: 21:54
Dienas ilgums: 17h 6min
Šodienas gaviļnieki:
Anšlavs, Junora
Āfrikas diena Čadā, Libērijā, Madagaskarā, Mali, Mauritānijā, Namībijā, Dienvidāfrikā, Zambijā, Zimbavē
Paklāju diena Turkmēnijā
Neatkarības diena Jordānijā
18:19Šobrīd TV ekrānos

LTV1

LTV7

LNT

Pirmais Baltijas Kanāls