Krievija pieveic Grieķiju, Serbija uzvar Argentīnu
Ceturtdiena, 2. septembris (2010) 20:56 | Komentāri: (1)
Krievijas, Serbijas, Lietuvas un Slovēnijas basketbolisti izcīnījuši uzvaras pasaules čempionāta apakšgrupu turnīra pēdējās spēļu kārtas mačos.
Mačā par otro vietu C apakšgrupā Krievijas izlase ar 73:69 pārspēja Grieķijas basketbolistus, tādejādi krievi astotdaļfinālā, visticamāk, spēlēs pret pašreizējiem pasaules čempioniem spāņiem. Krievijas izlases rindās ar 18 punktiem izcēlās Timofejs Mozgovs, bet desmit punktus pievienoja Andrejs Voroncevičs. Grieķijas komandas labā 16 punktus sakrāja Sofoklis Šorcianitis, bet 11 punkti bija Nikosa Zisisa rēķinā.
A apakšgrupas mačā Serbijas izlase dramatiskā cīņā ar 84:82 pārspēja Argentīnas basketbolistus, izcīnot pirmo vietu apakšgrupā. 18 sekundes līdz spēles beigām trīspunktu metienu realizēja Duško Savanovičs, panākot 80:77, kas bija izšķirošais brīdis šajā mačā.
Serbijas komandā ar 19 punktiem izcēlās Savanovičs, 18 punktus guva Nenads Krstičs, bet 16 punkti bija Miloša Teodosiča kontā. Argentīnas izlases rindās atkal neapturams bija centrs Luiss Skola, kurš guva 32 punktus, bet pa 13 punktiem sakrāja Pablo Pridžoni un Karloss Delfino.
Lietuvas izlase ar 84:66 pārliecinoši uzvarēja Libānas komandu, ar piecām uzvarām piecās spēlēs izcīnot pirmo vietu D apakšgrupā. Uzvarētājiem 17 punktus guva Reinalds Seibutis, 16 punktus pievienoja Martins Gecevičs, bet 11 punkti bija Toma Delininkaiša kontā. Libānas izlasē ar 19 punktiem izcēlās Ronijs Faheds, bet 15 punktus guva Džeksons Vromens.
B apakšgrupas spēlē Slovēnijas basketbolisti ar 65:60 pieveica Irānas izlasi, iegūstot otro vietu apakšgrupā. Uzvarētāju labā 18 punktus guva Gorans Dragičs, bet 15 punktus sakrāja Miha Zupans. Irānas komandā ar 15 punktiem izcēlās Hameds Ehadadi, bet 13 punktus pievienoja Arsalans Kazemi.
Pasaules čempionāta apakšgrupu turnīra tabulas variet aplūkot oficiālajā turnīra mājaslapā. Bet pēc šīvakara pēdējām spēlēm kļūs zināmi visi astotdaļfinālu pāri.
| PĒDĒJIE KOMENTĀRI | Lasi visus komentārus(1) |
Ārprāts! Nabaga Grieķijas fani. Pazors, ne spēle. Grieķiem no FIBA derētu viens riktīgs diskābelis uz pāris gadiem, par rupju un atklātu sportisko principu pārkapšanu. Mūsējie kaut arī alkāni, bet vismaz spēles nevienam neatdeva.
Citi raksti kanālā
«VEF Rīga» izcīna svarīgu uzvaru un nostiprinās ceturtajā vietā

VTB Vienotās basketbola līgas turnīra A apakšgrupas spēlē šodien «VEF Rīga» savā laukumā ar 67:59...
Zviedrija otrajā Eirotūres posmā pēc kārtas uzvar Krieviju
(5) 
Eirotūres trešajā posmā - «Zviedru spēlēs» - šovakar turnīra otrās dienas mačā Stokholmā laukuma...
23:27 | |
23:06 | |
22:05 | |
21:12 | |
19:52 | |
19:40 | |
19:02 | |
18:57 | |
18:55 | |
17:53 |
Dienas Foto
Nolans: galvenais uzdevums būs atlasīt pareizos spēlētājus
(24)
Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans jau ne reizi vien uzsvēris,...
1 | |
2 | |
3 | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 |
ŠODIEN TV
NBA: Denveras Nuggets - Indiānas Pacers
NBA TV, 2.00
PK 8. posms bobslejā: četrinieki
LTV7, 10.00 & 11.00 (ieraksts)
PČ kamaniņu sportā: sievietes
TV6, 10.40 & 12.30
PČ kamaniņu sportā: komandu stafete
TV6, 14.40
NBA: Hjūstonas Rockets - Goldensteitas Warriors
NBA TV, 4.00
APOLLO E-VEIKALI
| skaidrs | Rīga šobrīd: skaidrs -18.5 °C Vējš: 3 m/s D Saule lec: 8:00 riet: 17:17 Dienas ilgums: 9h 17min |
































Latvijas izlasei pirmā uzvara Nolana vadībā (45)