Atpakaļ Tālāk

Latvijas blakusvāģu ekipāžas izcīna 2. vietu Nāciju kausa finālā

LETA

Svētdiena, 25. septembris (2011) 23:42    |    Komentāri: (2)

Drukāt  Nosūtīt draugam

Latvijas blakusvāģu ekipāžas svētdien izcīnīja otro vietu Eiropas Nāciju kausa finālsacensībās, liecina portāla «sidecarcross.com» informācija.

Lauris Daiders & Jānis Daiders

Foto: Lita Krone/LETA

Latvijas komanda, kurā startēja Arnolds un Gints Sīļi, Jānis un Lauris Daideri, kā arī Māris Rupeiks un Kaspars Stupelis, finālsacensībās piekāpās tikai Beļģijai.

Savukārt trešajā vietā ierindojās Lielbritānijas blakusvāģu ekipāžu komanda.

Kā ziņots, sestdien notikušajās kvalifikācijas sacensībās Latvijas komanda izcīnīja otro vietu.  

LETA
Materiāls publicēts sadarbībā ar


PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(2)
vilnis     26.09.2011 07:55:29     Ziņot!

Soliķiem ir ko iespringt.

Platais     26.09.2011 00:11:10     Ziņot!

Super, super, labs veci!!


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 
Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
skaidrs Rīga šobrīd:
skaidrs +15.3 °C

Vējš: 5 m/s ZR
Saule lec: 4:46 riet: 21:56
Dienas ilgums: 17h 10min
APOLLO DARBS