Atpakaļ Tālāk

Cipruss: Podziņš ir labs piemērs jaunajiem hokejistiem

Jānis Freimanis, «Apollo»

Pirmdiena, 7. novembris (2011) 12:29    |    Komentāri: (23)

Drukāt  Nosūtīt draugam

«Nevēlos sevi un savu ieguldījumu pieskaitīt tādai mērauklai, kam būtu jāizpaužas atvadu spēlē,» uzskata trešais visu laiku rezultatīvākais Latvijas izlases hokejists Aigars Cipruss, kurš pēdējoreiz kā profesionāls ripas savaldītājs slidas uzvilka 2009. gada pavasarī. Pašlaik Cipruss mācās būt par treneri, vadot jauno hokejistu komandu «Juniors». Pašam uzspēlēt šosezon nav sanācis, lai gan pilnībā doma par to neesot atmesta.

Foto: R. Oliņš/«Apollo»

Bilde 1 no 5     
Atpakaļ
Aigars Cipruss Aigars Cipruss Aigars Cipruss Aigars Cipruss Aigars Cipruss
Tālāk

PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(23)
Kur » artis     12.11.2011 00:41:10     Ziņot!

tur skaudība kur kašķīgums nezinu, bet attiecībā par Podziņu, vienkārši izskatās ka viņš visus ir apmānijis - viņu paņēma RD un kā tagad saka Cipruss ar ļoti vāju meistarību, toties solījumiem, ka spēlēs Latvijā. Tagad kad parādās meistarība, tad Latvijas izlase vairs nav vajadzīga. Tas nav smuki.

kurzeme     11.11.2011 14:56:57     Ziņot!

da pidaras tas podziņš, sākumā saka ka spēlēs latvijas izlasē tagad pie krieviem, kāds piemērs citiem, esmu ticies ar podziņu, lepns , nesveicinās un mīzlels galvā`cmo koroče

artis » ievērojiet     11.11.2011 02:42:30     Ziņot!

Te par hokeju iet runa nevis par jau apnikusho nacionalo jautajumu. Laikam krieviski runajoshiem labak norobezhoties no ETNISKIEM LATVIESHIEM jo citadak var inficeties ar skaudibu un kashkigumu. Adjos

brikus » smirdīgajam Putinam     09.11.2011 22:46:33     Ziņot!

nu bet, kā pašam ar latviešu valodu?!?!?!?! "nemūldēt"

Bet Tips     08.11.2011 08:31:54     Ziņot!

Pardodu kvalitativas un letas prognozes ! Ar 70-80 % pareiziem iznakumiem. Labi koeficienti un pardomatas kombinetas likmes ar lieliem vinnestiem ! Ja velaties sakt pelnit sporta totalizatora jau sodien, tad rakstiet uz betting@inbox.lv Продою дешовие но качиственние прогнози на спорт ! 70-80 % правилнии исходи игр ! Пишите на betting@inbox.lv ,,,


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 
Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
skaidrs Rīga šobrīd:
skaidrs +15.3 °C

Vējš: 5 m/s ZR
Saule lec: 4:46 riet: 21:56
Dienas ilgums: 17h 10min
APOLLO DARBS