Atpakaļ Tālāk

Maskalāna četriniekam Sanktmoricā bronza

Mārtiņš Lācis, «Apollo»

Svētdiena, 22. janvāris (2012) 12:25    |    Komentāri: (35)

Drukāt  Nosūtīt draugam

Pasaules kausa sestajā posmā bobslejā četrinieku ekipāžām uzvaru svētdien Šveices trasē Sanktmoricā izcīnīja Vācijas ekipāža, bet uz pjedestāla trešā pakāpiena stājās Latvijas pilota Edgara Maskalāna četrinieks.

Foto: Reuters/Scanpix

Latvijas četrinieks Edgars Maskalāns, Daumants Dreiškens, Uģis Žaļims un Intars Dambis divu braucienu summā ar laiku 2:10.75 ierindojās trešajā vietā. Pēc pirmā brauciena Latvijas četrinieks atradās sestajā vietā (1.05.47).

Tikmēr otrs Latvijas četrinieks - Oskars Melbārdis, Helvijs Lūsis, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga posmā ieņēma 8. vietu (2:10.99). Pirmajā braucienā Melbārža pilotētais četrinieks uzrādīja 11. ātrāko laiku (1.06.64).

Par uzvarētājiem kļuva vācieši - Maksimiliana Arndta pilotētais četrinieks, kuram Maskalāns zaudēja 0.24 sekundes, bet sudraba medaļas ieguva cita vācieša Manuela Mahatas vadītais kvartets.

Šis bija pēdējais Pasaules kausa izcīņas posms Eiropā, jo nākamie divi risināsies Kanādā - Vistlerā un Kalgari. 



PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(35)
Vārds » me     23.01.2012 10:09:27     Ziņot!

Riktīgi ierēcu par tevi :DDDDD

Ilze » me     23.01.2012 09:20:01     Ziņot!

Tas man liekās toreiz, īsti neatceros, ierēca vai nē , man liekās olimpiādē vai tik neapgāzās, kaut kas notika . Šāda atbilde Tev patika ? :))))

fadsasas     23.01.2012 01:19:14     Ziņot!

http://www.gamingelite.lv/kepka

asdqwwad     23.01.2012 01:19:05     Ziņot!

http://www.gamingelite.lv/kepka

me » Ilze     22.01.2012 23:24:02     Ziņot!

tas jau bija olimpiādē, ka Zubkovs ierēca - šveicieši vai tk neapgāzās vai Hess - neatceros - un man šķiet toreiz viņi paši arī apgāzās- vai kaut, kas tur notika ar viņiem


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi





Citi raksti kanālā

 
Kļūsti par reportieri!
APOLLO E-VEIKALI
skaidrs Rīga šobrīd:
skaidrs +15.3 °C

Vējš: 5 m/s ZR
Saule lec: 4:46 riet: 21:56
Dienas ilgums: 17h 10min
APOLLO DARBS